Skocz do zawartości

Układanka: aparatura + moduł + odbiornik + zasilanie


tomasz.smolarek

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, w Taranisie są skumulowane wszelkie ficzery które pojawiały się po koleji w T9X i T9XR

backlight, programator, slot na kartę SD, telemetria zintegrowana z wyświetlaczem radia, 

Masz dostepne DWA tory nadawcze. 

 

Owszem T9X przeprogramujesz, dozbroisz w te same finkcje co posiada Taranis, ale finalnie cenowo wyjdzie podobnie, a samo radio będzie wyglądało jak po przejściach, bo tu trzeba nawiercić, tu podszlifować, dorobić dziurkę na diodę, na slot karty SD itd.

 

Taranis ma to wszystko w ładnym opakowaniu.

 

T9X 55$ bez TX/RX

X9D 170$ bez RX ale już z TX  

 

Latałem na Optic6, dokupiłem T9x, teraz obydwa radia sprzedaje i zakupiłem X9D, moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem T9X przeprogramujesz, dozbroisz w te same finkcje co posiada Taranis, ale finalnie cenowo wyjdzie podobnie, a samo radio będzie wyglądało jak po przejściach, bo tu trzeba nawiercić, tu podszlifować, dorobić dziurkę na diodę, na slot karty SD itd.

 

Ale my jesteśmy MODELARZAMI, lubimy zmieniać, ulepszać, poprawiać ;-) Przeróbka radia powinna być zatem przyjemnością, a nie tragedią.

 

Tak, podpuszczam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.