Skocz do zawartości

Cessna 185


morelo

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz tez kupic za chyba 22 zl w media taki joy pad taki jak do playstation  na usb i pobrac darmowy symulator RC DESC PILOT i sie nauczysz szybko ba tak to rozwalesz model na pewno , moj 11 letni syn tak sie nauczyl latal juz 3 razy i nic jeszcze nie zniszczyl, poleca,m ten symulator mozna sciagnat takze wiele roznych modeli do niego z neta. :)  pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - jaka to aparatura? Jedne łatwiej podpiąć do kompa, drugie trudniej. 

Symulatorów jest wiele, lepsze, gorsze, legalne i takie trochę inaczej... 

 

Bez wirtualnego treningu nie zaczynaj. Nie warto. Koledzy piszą o sekundach i mają rację. Pierwszy lot w naturze to zwykle ostro ściągane drążki. Samolot fiknie i koniec. Albo poskładasz albo nie będzie co składać. 

 

Zastanów się, który model bardziej Ci się podoba i odstaw go na półkę. Cessna nie jest trudna w pilotażu, ale też nie jest to najlepszy samolot dla początkującego. Choćby z racji śmigła z przodu. Nastaw się na to, że jeden z tych modeli stracisz zanim na dobre złapiesz o co kaman, lepiej stracić ten brzydszy :)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie taka mala niskobudzetowa cesenke , mnie taka kosztowala liczac sam material wraz z folia i dodam ze z bialego depronu mysle ze okolo 20 zlotych , jak rozwalisz nie bedzie ci szkoda  :) a ta oryginalna zostaw sobie na potem, pozdrawiam pozwole sobie wkeic fotki

post-12400-0-41695500-1402238699_thumb.jpg

post-12400-0-65727200-1402238769_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nauczyłem się latać trenerkiem STC 

 

wzorowałem się tym

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/23234-stc-prosty-trenerek-z-depronu/

 

łatałem go chyba z 20 razy. Gdy stwierdziłem że ''już umiem'' wykonałem drugi taki sam

 

Koszt budowy to około 8 zł i 120 minut

 

Życzę powodzenia w nauce  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.