Skocz do zawartości

Bindowanie , dylemat początkującego .


Elkojote

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie pewnie niektórzy popękają ze śmiechu ale nie mogę nic na ten temat znaleźć. Jeżeli mam zbindowany nadajnik z odbiornikiem i zakupiłem kolejny odbiornik , muszę go  oczywiście też zbindować i teraz pytanie czy aparatura zapamięta stare połączenie i np. będzie się automatycznie łączyć z tym odbiornikiem który będzie włączony ?? ( na zasadzie domowej sieci bezprzewodowej ... jesteśmy w domu telefon łączy się pod wifi jesteśmy w pracy robi to też automatycznie ).

Pytam bo tak umieściłem odbiornik w pierwszym modelu że nie dostane się do niego nie wepnę zworki i jak się rozłączę z nim to już na zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy własnoręcznie zrobiony deproniak myślałem że w życiu nie poleci dlatego takie a nie inne rozmieszczenie elektroniki teraz bym już tak nie zrobił ale biorąc pod uwagę że to moja szkoleniowa maszyna nie chce stracić z nią połączenia na zawsze bindując się z nowym odbiornikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatura Spektrum dx7s teraz zbindowana z odbiornikiem spektrum ar6110e wszystko wpakowane do modelu którym latam obecnie (brak dostepu do ar6110e) . Zrobiłem nowy model kupując do niego odbiornik orange i chce owy odbiornik zbindować z dx7s . Co mam zrobić teraz ? dodać pierwsze w menu aparatury nowy model zbindować z orange a jak mi się znudzi nowy i będę chciał latać starym znowu w menu zmieniam model i po włączeniu nadajnika i podpięciu zasilania do starego modelu porostu się zbinduje bez używania zworki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spektrum jest tak że dla każdego modelu (chyba jest dostępnych 20 modeli) można zbindować jeden odbiornik. Możesz w ten sposób mieć te dwadzieścia modeli dostępnych po ich przełączeniu w apce. Nie trzeba bindować ponownie. Jeden odbiornik - jeden model. Wchodzisz w menu (w tym do którego wchodzisz przy włączeniu apki) wybierasz nowy model, ustawiasz w nim wszystkie parametry, bindujesz, ustawiasz pozostałe parametry i latasz . Jak chcesz polatać innym modelem znowu wchodzisz do menu wyboru modelu, wybierasz odpowiedni (np ten pierwszy) wychodzisz z menu i latasz . Nie trzeba już nic bindować, nadajnik pamięta zbindowany odbiornik do danego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.