Skocz do zawartości

problem z programowaniem ..... regulatora


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko streszcze z głupoty klikłem na regulatorze setup i model dostał świra (przy skrętach w miejscu model skręca i dodaje gazu ) potrzeba mi pomocy w zaprogramowaniu go od nowa niestety nie wiem jaki to regulator ponieważ model został kupiony w kawałku. Postaram sie umieścić zdjęcia bo może one pomogą

 

(Nie mam zielonego pojęcia czy to właśnie regulator nie działa poprawnie bo na aparaturze zamiast 3 diod pali się jedna. Podejrzewam że to regulator gdyż zanim sie nim pobawiłem wszystko działało poprawnie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie robi:

 

regulator : DIGITAL CONTROLER LS --LM406FB

 

odbiornik w modelu : Digital radio DR-R102-06 kontaktuje na 27MHz AM

 

bateria : 1800 mAh

 

o silniku nie mam pojęcia :( (ilu zwojowy)

 

no i pilot do tego.. (zasilany paluchami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
przy skrętach w miejscu model skręca i dodaje gazu

 

a mnie to wyglada na jakiś mixer bo co ma wspólnego w regulatorze kierunek do gazu :crazy: . Regulator zamienia proporcianalny sygnał pochodzący z odbiornika na proporcionalne zwiekasznie przepływu prądu a co za tym idzie obrotów silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.