Skocz do zawartości

Cześć i pozdrowienia z Siedlec :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Daniel Nicewicz (rocznik 1978) i mieszkam w Siedlcach. Modelarstwo jako hobby zaszczepił we mnie Ojciec już w szkole podstawowej. Razem kupowaliśmy w Składnicy Harcerskiej modele do samodzielnego składania i robiliśmy je w piwnicy, w tajemnicy przed Mamą (była bardzo przeciwna tym naszym zajęciom). Było to wiele lat temu i nie była wtedy dla nas dostępna dobra aparatura i wyposażenie do tych modeli, więc one nigdy nie latały. Kilkanaście lat nic nie robiłem w tym kierunku, aż w końcu w 2012 roku powróciło zainteresowanie.

 

Od dłuższego czasu anonimowo śledzę temat na Waszym forum, w końcu postanowiłem się zarejestrować.

 

pozdrawiam serdecznie,

Daniel

 

 


Zapomniałem napisać czym latam, a więc na razie są to modele piankowe, głównie firmy Multiplex: m.in. Minimag (sprzedany), Acromaster (aktualnie mój główny model), Parmkaster (kolegi), Extra 300 (ojca)

Mam też Eurofightera 2xEDF (kadłub laminat + skrzydło styro) i kilka innych modeli. Ogólnie interesują mnie głównie modele akrobacyjne oraz wszystko co szybko lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.