Skocz do zawartości

Jaki helikopter wybrać


bohmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem sobie helikopter rc S107N żeby się nauczyć tymi cudami latać.

Chcę teraz kupić 4 kanałowy Helikopter RC, ale tu tkwi moje pytanie :

- jaki model wybrać

- wytrzymały

- długość lotu (niekoniecznie ponieważ kupię kilka bateri)

 

Myślałem nad zakupem 

Helikopter V913 Sky Leader 2,4GHz

Proszę o udzielenie szybkiej odpowiedzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak model, pytanie czy chcesz trwonić tyle na zabawkę którą ani nie polatasz na dworze z powodu braku umiejętności ani w domu z powodu wielkości modelu. Kup używanego V911, kosztuje niewiele bo RTF można mieć za 100 zł z groszami od kolegi z forum. Poczytaj sobie o nim opinię, na youtube są filmy. Lata jak każdy inny model pokroju takowej zabawki .... a czy chcesz coś takiego to odpowiedz sobie sam.

 

Jakbym się Ciebie zapytał jaki wytrzymały motocykl mi polecasz na pierwszy (żeby nie rozwalić przy wypadku) to co byś mi polecił ?

Ano właśnie tak też jest ze śmigłowcami, im większy "mocniejszy" i szybszy tym łatwiej rozwalić, malucha tak łatwo nie ubijesz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak model, pytanie czy chcesz trwonić tyle na zabawkę którą ani nie polatasz na dworze z powodu braku umiejętności ani w domu z powodu wielkości modelu. Kup używanego V911, kosztuje niewiele bo RTF można mieć za 100 zł z groszami od kolegi z forum. Poczytaj sobie o nim opinię, na youtube są filmy. Lata jak każdy inny model pokroju takowej zabawki .... a czy chcesz coś takiego to odpowiedz sobie sam.

 

Jakbym się Ciebie zapytał jaki wytrzymały motocykl mi polecasz na pierwszy (żeby nie rozwalić przy wypadku) to co byś mi polecił ?

Ano właśnie tak też jest ze śmigłowcami, im większy "mocniejszy" i szybszy tym łatwiej rozwalić, malucha tak łatwo nie ubijesz.

Aha Dziękuję za informację

 

Tylko mi chodzi o helikopter którym można latać na zewnątrz w czasie niedużego wiatru bo przecież gdy walnę nim o ziemię to zepsuta cześć wymienię A gdy się uczłem latać moim pierwszym modelem to startowałem delikatnie i się uczyłem powoli  :) Mi wystarczy ten S107N żeby latać po domu ;)

Czy mógłbym poprosić o pokazanie najlepszego dużego czy średniego helikoptera RC 4 kanałowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci podpowiem, że ... no nie ma. Po prostu 4 kanałowych modeli tej wielkości prawie nie znajdziesz w sklepach bo i po co je robić, kup i sam się przekonaj. Cenę znasz, opinie masz w necie, filmy na youtube ... wielkiego wyboru nie masz, Twoje pieniądze i Twój gust. Na dworze polatasz na spokojnie o ile dasz radę, w domu raczej odradzam. Ciekawe jednak co będzie w zimę choć i tak wątpię aby dotrwał :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki Postanowiłem że uzbieram jeszcze 100 zł i kupię V911 Gdyż jak czytam te opinie a chłody idą to wolę tą V911. I czy ta V911 ma więcej mocy niż S107N ? Bo chciałbym się uczyć latać na dworze Hmm i jaki ma zasięg lotu bo nigdzie nie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma więcej mocy, przeszedł na ciemną stronę. A z zasięgiem to uważaj bo jak będziesz leciał np. do sklepu 2 km dalej to już może być problem, tak do pobliskich marketów góra 1,5 km możesz spokojnie latać jeśli tylko uzbroisz się w lunetę lub teleskop. Do nauki latania to wystarczy Ci 2x2 metry wolnej przestrzeni w pokoju i kawałek wykładziny żeby się poślizgać modelem, na dworze też polatasz ale to zależnie jakie masz umiejętności, ja tam latałem tylko, że na maksymalnych wychyleniach nisko nad ziemią więc aż tak wiatr nie wpływał mi na lot.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.