Skocz do zawartości

Serenity z Art Hobby - wyposażenie


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pracy.

Wpadło mi w łapki takie cudo.

post-30-0-73697700-1409810687_thumb.jpg

 

Rozpiętość 2,7m, usterzenie klasyczne, masa bez pakietu 1800g.

 

Wyposażenie zastane:

silnik TURNIGY AerodriveXp C3548 - 800

serwa kierunek/wysokość/lotki Hitec HS-81, klapy - jakieś GWS podobnej wielkości.

 

Założyłem kołpak turbo, regulator YEP-60A i przeprowadziłem próby, oto rezultaty:

śmigło   12,5*6 Aeronaut Cam Carbon   pobór max.       3s        6600 obr/min   19,1A
                                                                                         4s        9100 obr/min   27,5A

śmigło   14*8 z HK                                   pobór max        3s        5800 obr/min  25,8A
                                                                                          4s        7600 obr/min  41,8A

Jakie macie sugestie odnośnie tych wyników? Czy nie lepiej na lotki i klapy dać serwa z metalowymi zębami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

To ciekawy model bo serenity ma 2,5m rozpiętości i inne usterzenie SWSK - ale mniejsza z tym .

Kolego , modele z arthobby lataja dobrze gdy są lekko zrobione - dla przykładu podam że mój Orion do lotu waży 980 gr.

Przy silniku 1300kv 40A i pakiecie wysokoprądowym 3s 1400mAh mam wznoszenie na poziomie 9-10m/s (mierzone Altisem) a szybowania na ile mi umiejętności starczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.