Skocz do zawartości

Następny sklep z HK - rc711


cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem następny sklep z HK - rc711.com

Na razie niewielki zakup testowy. Sposób płatności jak w UH (PayPal), paczka (Registered AirMail) szybko doszła - zakup 19.03, graty w domu 25.03.

Oferta raczej dla helikopterowców, chociaż nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich parę miesięcy temu Lamkę v3 i parę drobiazgów do niej. Płaciłem PayPalem. Oprócz tego że paczka szła długo (ok 2tyg. ale to pewnie nasza kochana poczta przetrzymała) nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem jak teraz, wtedy za mikro-śmigłowiec zapłaciłem blisko 100zł mniej u nich z przesyłką niż w Polsce bez, a szukałem długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Na tej stronie, przy tym kursie dolara jaki mamy :) chciałbym sobie kupić tam aparaturę ( Futaba 9C Super 2,4GHz ). Ile maksymalnie mógłbym zapłacić za wszystkie opłaty dotyczące wysyłki? Boję sie, że z Vatem i Cłem wyjdzie mi tak samo albo i drożej niż w Polsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.