Skocz do zawartości

Powitanie


DODO7703

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całe forum modelarskie. Nazywam się Dominik mam 37 lat od dziecka podglondałem sztukę latania modelami  sam zaczołem latać w tym roku obecnie posiadam dwa szybowce condor i solius i dwa samoloty piper i katalina helikopter hausler 450p pokochałem latanie modelami zbogaciło to moje życie i dalej chcę się rozwijać w tym kierónku i poznałem spaniałych modelarzy.

Edytowane przez Zefirek
Proszę poprawić błędy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN PFMRC.EU

 

V. OSTRZEŻENIA I KARY

 

2. Ostrzeżenie- punkty karne ( czerwony pasek ) użytkownik otrzymuje za :

 

- pisanie w sposób niezrozumiały, niechlujny i w dużym pośpiechu (niepoprawna pisownia, popełnienie licznych błędów ortograficznych, używanie slangu), żadne dysfunkcje nie zwalniają od poprawnego i logicznego formułowania swoich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe forum modelarskie. Nazywam się Dominik mam 37 lat od dziecka podglądałem sztukę latania modelami sam zacząłem latać w tym roku obecnie posiadam dwa szybowce: condor i solius, dwa samoloty piper, cataline oraz helikopter hausler 450p. Pokochałem latanie modelami.Bardzo zbogaciło to moje życie i dalej chcę się rozwijać w tym kierunku. Poznałem również wspaniałych modelarzy.

 

Przepraszam za wcześniejszy wpis wszystkich którzy go czytali to wszystko z pośpiechu, postaram się więcej już nie popełniać błędów. Mam nadzieję że latam lepiej jak piszę.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe forum modelarskie. Nazywam się Dominik mam 37 lat od dziecka podglądałem sztukę latania modelami  sam zacząłem latać w tym roku obecnie posiadam dwa szybowce: condor, solius, dwa samoloty piper i catalina oraz helikopter hausler 450p pokochałem latanie modelami, zbogaciło to moje życie  dalej chcę się rozwijać w tym kierunku i poznałem wspaniałych modelarzy. Wasze forum pozwoli mi zdobywać nową wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.