Skocz do zawartości

Vitejta


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Szanownych Forumowiczow.

 

Zjawilem sie tu w sumie przypadkiem, podczas poszukiwan oleju rycynowego. Lecz po kilku przeczytanych postach postanowilem sie zarejestrowac, tematy tu poruszane zawieraja wiele praktycznej wiedzy, nie jakichs teoretykow madrali, ale wiedzy z najwyzszej polki, bo pochodzacych z Waszych praktycznych doswiadczen.

Moje hobby jest raczej zwiazane z produkcja paliwa, niz z jego spalaniem, ale wiedza pochodzaca od uzytkownikow jest przeciez podstawowa i najwazniejsza.

 

A propos mojego pytania. Gdzie moge dostac olej rycynowy. Jest powszechnie przez Was stosowany, wiec na pewno macie obszerne wiadomosci na ten temat. Jesli moge, bardzo prosze o odpowiedz na p.w. lub artgsm@poczta.fm

 

Pozdrawiam wszystkich :D

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziekuje za wyrozumialosc, z regulaminem sie zapoznaje i oczywiscie bede sie stosowal.

Prosze tylko o troche cierpliwosci :wink:

 

Olej juz znalazlem, dobrze jest sie znalezc wsrod pomocnych ludzi :wink:

 

Jeszcze raz przepraszam za balagan i biore sie do czytania regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@MareX

 

Regulamin przeczytany i zastosowany. Jeszcze raz przepraszam... :wink:

 

Jesli chodzi o moje zainteresowania, to zajmuje sie paliwami pochodzacymi ze zrodel odnawialnych.

Chodzi mi bardziej o paliwa do silnikow samochodowych niz modelarskich, ale w sprawach zasilania silnikow jestescie daleko do przodu w porownaniu do "reszty swiata", dlatego bardzo mnie zainteresowalo to Forum.

Metanol, etanol i olej naturalny to wszak idealnie ekologiczne paliwo, pochodzace w 100% ze zrodel odnawialnych, uniezalezniajacych nas od kupowania ropy od innych krajow. Idac dalej tym tropem, w pewnych przypadkach pozwala na samodzielna produkcje paliwa w warunkach domowych. W razie jakiegos kryzysu, awarii, klesk zywiolowych, czy tez nawet jakiegos konfliktu miedzy krajami moglibysmy nadal funkcjonowac.

Moze dla wiekszosci to temat nie wart zainteresowania, ale wlasnie tym sie zajmuje :wink:

 

Jesli chodzi o wlasny model, noo, zawsze marzylem zeby posiadac cos takiego. Moze dzieki Forum bede mogl spelnic swoje marzenia... Chociaz, z moimi zdolnosciami manualnymi, to raczej watpliwe, ze cos sam zloze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.