Skocz do zawartości

dualsky fc150 stabilizator lotu 3 axis gyro 3 axis accelerometer


toofast

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem :) podlaczylem :) dziala :)

 

Nie obylo sie bez niespodzianek. Wersja skrzydla delta - bledny opis podlaczenia ! Serwa sterolotek podpinamy do wyjsc AIL1 i Elewator (a nie do AIL1 i AIL2 jak podpowiada instrukcja i logika). Wejscie AIL 2 mam podpiete (choc nie wiem czy potrzebnie - musze sprawdzic - instrukcja mowi zeby nie podpinac).

 

Mozna ustawic head lock ktory mozna wlaczyc/wylaczyc podczas lotu :)

 

 

Pozostalo go przetestowac w powietrzu!

 

Edit: i kolejna sprawa, moze oczywista - ale nie dla mnie ;) nie ustawiamy mixera delta na nadajniku - stabilizator sam miesza sygnaly dla delty i V-tail ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swierzo po testach - zakup uwazam za udany :) przetestowalem na razie (ale solidnie) tylko jeden tryb - advanced.

 

Latanie przy bardzo porwistym wietrze na pelnym gwizdku, 20 cm nad ziemia, lekka pianka jest rownie emocjonujace co jedzenie makaronu !!!!! :D

 

Must have dla poczatkujacych i dla lataczy fpv !

 

Advanced - autolevel, jesli go obruci na plecy sam sie wykaraska,

akcelerometr+gyro.

 

Minusy - brak mozliwosci zmiany czulosci (gain) w locie. Ja dalem na maksa i jak szarpalo to zmniejszalem predkosc i dopiero na ziemi regulacja. O tyle jest to nie fajne ze lecac z rozna predkoscia wzgledem wiatru albo nami szarpie albo reakcja na stery jest slabsza - ale dzisiaj warunki sa troche hardcorowe dla pianek i spokojnie udalo znalezc sie kompromis :)

 

Plusy - mozna przelaczyc w tryb acro podczas lotu (nie testowane bo trzeba osobno trymowac - najlepiej ustawic sobie wtedy przelaczenie recovery-advanced-acro).

 

Przetestowac musze jeszcze tryb acro z recovery :) acro ma dwa pod tryby z i bez headlock.

 

Ogolnie jestem bardzo zadowolony! Nie mam jednak porownania bo od kilkunastu lat latalem bez gyro :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie recovery nie mamy wplywu na sterowanie :) zero reakcji - ten tryb nalezy raczej uzywac tylko z trybem acro :)

 

Niestety wiatr wieczorem ucichl i nie przetestowalem trybu acro :)

 

Warto rozmyslnie ustawic failsafe - nawet z wylaczonym silnikiem bedzie lecial pristo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.