Skocz do zawartości

Mode 2 w apce V911-1 - jak?


Plotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Uczę się sztuki latania na V911-1. Obecnie czekam na nowy stabilizator, gdyż obecny źle zniósł spotkanie z szafą.

 

Podobno aparaturę można ustawiać na kilka modów. Z tego co wiem, przed włączeniem jej należy trzymać lewy przycisk z dostępnych w dolnym prawym rogu. U mnie istnieje możliwość wyboru Mode 1 i Mode 3. A gdzie 2? Jak napisałem, jestem na etapie raczkowania i chcę sprawdzić czy na Mode 2 będzie lepiej mi się kontrolować temat.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak że jak zaopatrzyłeś się w aparaturę która ma gaz w prawej ręce to jesteś w stanie ustawić tylko mode 1 i 3 a gaz w lewej mode 2 i 4 czy jest możliwość przestawiania drążka gazu za pomocą jakiejś magicznej sprężyny którą się zwalnia lub naciąga ?? Nie mam tej aparatury ale podejrzewam że jak nie masz możliwości przekładania gazu z lewej na prawą rękę to i nie jesteś w stanie ustawić wszystkich mode .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, mam taką czarodziejską opcję / sprężynę, za pomocą której zmieniam zachowanie drążka z lewego na prawy. Ale mimo ustawienia na lewo czy prawo, mam do wyboru tylko mode 1 i 3 i gaz zawsze jest na prawym. Najwyraźniej tak to działa.. Dziękuję za zainteresowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądnij jeszcze to , gość gada w śmiesznym języku ale może coś z filmu wywnioskujesz .

 

Dziękuję Grzegorzu za zainteresowanie jeszcze raz :-) 

 

Wniosek taki, że moja aparatura ma tylko mode 1 i 3 mimo położenia tzw czarodziejskigo przełącznika. Chińskie badziewia tak najwyraźniej mają :-) 

 

Nic straconego, czuje że hobby mnie wciąga i będę szukać powoli turnigy 9x. Chcę mieć możliwość choćby ćwiczenia na symku :-) 

 

Pozdrawiam :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Specjalnie rozpakowałem V911-1

I aparatura ma 4 tryby :) 

MODE 2 i 4:

Dolne położenie przełącznika (przełącznik nas włącznikiem aparatury) zmieniającego drążek gazu/ciągu (gaz/ciąg mamy po lewej)

Mode 2

Drążek lewy-> (góra,dół)-gaz/ciąg  oraz  (lewo, prawo)-obrót

Drążek Prawy->  (góra,dół)-pochył przód/tył  oraz  (lewo, prawo)-pochył lewo/prawo 

 

Zmiana MODE po przez trzymanie lewego guzika w prawym dolnym rogu aparatury.

 

Mode 4

Drążek lewy-> (góra,dół)-gaz/ciąg  oraz  (lewo, prawo)-pochył lewo/prawo

Drążek Prawy->  (góra,dół)-pochył przód/tył  oraz   (lewo, prawo)-obrót

 

 

MODE 1 i 3:

Górne położenie przełącznika (przełącznik nas włącznikiem aparatury) zmieniającego drążek gazu/ciągu (gaz/ciąg mamy po prawej)

Mode 1

Drążek lewy-> (góra,dół)-pochył przód/tył  oraz  (lewo, prawo)-obrót

Drążek Prawy-> (góra,dół)-gaz/ciąg   oraz  (lewo, prawo)-pochył lewo/prawo

 

Zmiana MODE po przez trzymanie lewego guzika w prawym dolnym rogu aparatury.

 

Mode 3

Drążek lewy-> (góra,dół)-pochył przód/tył  oraz  (lewo, prawo)-pochył lewo/prawo

Drążek Prawy-> (góra,dół)-gaz/ciąg   oraz   (lewo, prawo)-obrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Damianie za sprawdzenie tego na swojej apce. Doskonale już rozumiem zasadę działania tej aparatury, ale u mnie niestety nie przeskakuje z trybu 1 i 3 na 2 i 4...

 

Rozwiązałem to inaczej, zmieniłem na przemian kostki od drążków w apce. Do tego było trzeba zmienić dodatkowo przewody biały z czerwonym w obydwu wtyczkach... Nie wiem, może powinienem reklamować produkt, ale taka przeróbka zajęła mi 20 minut, a tym bardziej, że nie kosztuje taki heli majątek :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.