Skocz do zawartości

Gdzie najtaniej kupic aparature 6ch


Dominik3001

Rekomendowane odpowiedzi

A tu wariant dla tych, którzy chcą jeszcze taniej i mogą poczekać ze dwa tygodnie:

 

Czy będzie taniej, to się okaże, jak radio będzie w domu. Niestety, istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że przesyłka może zostać zatrzymana przez UC i oVATowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż na HK lub Bangood? Raczej nie znajdziesz, chyba, że używkę albo jakieś nie wiadomo co...

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__47080__HobbyKing_HK6S_2_4Ghz_FHSS_6Ch_Tx_Rx_White_Mode_2_.html

Coś takiego mogę oddać za 80 zł plus przesyłka - nówka sztuka, choć bez pudełka. Żaden wypas, u mnie miała służyć jako aparatura do symulatora, ale nie dała się podpiąć. 

 

Na Allegro znajdziesz Turnigy 9X. 9-kanałowe radia, znane i lubiane, sam miałem dwa, świetne na początek zabawy z modelami, ale i dla bardziej zaawansowanych celów się nadają. Linkowane wyżej FlySky 6ch są o tyle fajniejsze, że mają telemetrię i można przy  pomocy dodatkowego czujnika za kilka dolców sprawdzać na bieżąco naładowanie pakietu gdy samolot jest w powietrzu. Dzięki temu nie zaskoczy Cię (przynajmniej jak dobrze wszystko ustawisz na ziemi) brak mocy w powietrzu. Ale tylko 6 kanałów. Wiem, że tyle chcesz, ale może się okazać, że Ty jeszcze tego nie wiesz :) Sześć kanałów to mało, szybko się kończy. Lotki, stery, gaz, podwozie i klapy albo klapolotki i już się z niczym więcej nie wetkniesz. A bomby? A sterowanie kamerą? Albo cokolwiek innego? Nie da się. Domyślam się, że budżet masz bardzo ograniczony i nie stać Cię na myślenie perspektywiczne, ale tak sobie myślę, że radio 6-ch trzeba kupować z pełną świadomością ograniczeń jakie serwuje już na start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.