Skocz do zawartości

RWD-5 by Skazoo- pierwszy model


Rekomendowane odpowiedzi

W temacie Rwd 5. Zamontowałem większe kółka, przesunąłem pakiet trochę do przodu (ok. 2 cm) tak "na oko" bez wyważania. Stwierdziłem, że pokołuję trochę po asfalcie i posprawdzam czy jeździ prosto. Było dobrze, a nawet bardzo dobrze. Spróbowałem szybciej i za bodajże trzecim razem tak po prostu zaczął się unosić, powoli, dostojnie, prawie bez przechyłu na skrzydło. Oczywiście odjąłem gaz i usiadł. Przesunięcie pakietu uspokoiło go, nie zadziera ostro w górę.

A kółka wyglądają tak, średnica 70 mm (120 mm wyglądały już trochę śmiesznie a tylko takie były większe od ręki w sklepie).

post-17396-0-27981100-1439040390_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc wykorzystać ostatnie 2 tygodnie wakacji i fakt, że będąc u teściów na wsi mam trochę więcej miejsca niż w bloku w Krakowie zakończyłem prace nad modelem. Został cały oklejony, teraz wraz ze skrzydłami. Kadłub folia reklamowa, skrzydła kolorowa taśma pakowa (biała i zielona). Kolorystyka wyszła trochę dziwna, ale wreszcie jest cały i ukończony. Jutro muszę tylko z dziećmi zaliczyć nowotarski piknik lotniczy, a potem można powoli myśleć nad oblataniem modelu po oklejeniu. Może nawet poleci :-), chociaż trochę gramów mu przybyło.

post-17396-0-80845700-1439585679_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.