Skocz do zawartości

Cześć wszystkim :)


SzczepanM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, siemka  :)

Mam na imię Szczepan, jestem modelarzem z małego miasteczka Szczekociny (tak, tam gdzie katastrofa kolejowa była kilka lat temu :P). Modelarstwem RC zajmuję się od około 8 lat, jednak w ostatnim czasie mało latam ze względu na brak czasu związany ze studiami (automatyka i robotyka, PWr, III rok), niemniej lubię od czasu do czasu pośmigać.

Jak na razie jedynym modelem z prawdziwego zdarzenia, który posiadam "na chodzie" jest zdezelowany Zlin 50L 25e kupiony na sklep.modelarnia.pl. Staruszek ma już swoje lata (około 5 lat), był niejeden raz klejony, jest trochę rozklekotany i ma zbyt słaby silnik, ale lata. :P
Mam jeszcze samolot LEE Falcon, który ubóstwiam, najlepszy do polatania w niedzielę bez wiaterku za domem :)

Jak do tej pory przez moje łapki przewinęło się dość sporo modeli, niektóre latały bardzo długo, inne padały po pierwszym locie. Czasem latam spokojnie, ale lubię akrobacje. Kiedyś latałem 3D (Techone Swift, polecam), jednak pozbyłem się modelu i teraz trochę żałuję. Bardzo miło mi gościć na forum, przeglądałem od czasu do czasu kopalnię wiedzy, którą tu tworzycie i w końcu założyłem konto... no i jestem. :) Pozdrawiam wszystkich i życzę pięknej pogody każdego dnia lotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.