Skocz do zawartości

Witam wszystkich


darek2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imie Darek. Jestem z Krakowa, dzielnica Biezanow. Modelarstwem zajmuje sie od kilkunastu lat, zarowno lotniczym jak i szkutniczym. Oprocz modelarstwa interesuje sie programowaniem, elektronika, zeglarstwem. Z zawodu jestem elektrotechnikiem, na codzien od wielu wielu lat pracuje jako programista. W zakresie modelarstwa szkutniczego ostatnio 'popelnione' modele przeze mnie, ukonczone lub bedace na ukonczeniu to: z Malego modelarza (z wlasnymi poprawkami) Mayflower oraz HMS Bounty, z wydawnictwa Shipyard - HMS Bellona, w przygotowaniu Santissima Trinidad. W zakresie modelarstwa lotniczego RC, do ktorego powrocilem dwa lata temu sa: oblatane ParkMaster, w trakcie 'uzbrajania' szybowiec DG1000 (fly&fly) oraz Christen Eagle (Seagull na spalinie OSMAX), uzbrojony i czekajacy na oblatanie Extra 540 (Seagull) na silniku elektrycznym oraz UMX 300 Eflite. Do dawnych osiagniec moge rowniez dodac Wicherka 25. Na biezaco cwicze latanie na RealFlight. Chetnie podziele sie doswiadczeniem jak i z przyjemnoscia poczytam o doswiadczeniu innych. Milo mi powitac wszystkich kolegow modelarzy ;)

 

 

Korzystajac z powitania - poszukuje chetnych do wynajecia sali gimnastycznej do latania parkflyerami w rejonie Kraków-Biezanow, Prokocim lub przylaczenia sie do grupy juz latajacej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.