Skocz do zawartości

Witam ;]


pelapi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow 

 

Zaczne od szybkiego przedstawienia sie ma na imie Michal.K 28 lat  

W drodze do pracy mijam male lotnisko dla samolocikow i tu zaczyna sie poczatek mojej zajawki na modelarstwo. Zaczałem przeszukiwac fora internetowe czytac na temat modelarstwa i w mojej glowie zrodzil sie pomysl czemu nie kupic sobie takiego cuda ;]  Jednak niestety nie naleze do osob ktore lubia isc do sklepu i poprostu sobie kupic zabawke i postanowilem ze znajde plany jakiegos prostego modelu i sam go zbuduje. Kilka dni szperania po internecie no i udalo mi sie wybrac moj upragniony samolocik i padlo tu na Wicherka 25 :D

Mam nadzieje ze uda mi sie niebawem dostac pelen dostep do forum gdyz chce zalozyc fotorelacje z budowy tego oto samolociku  Wicherek 25 

Nie ukrywam ze licze bardzo na pomoc forumowiczow  przy budowie mojego pierwszego modelu. :wub:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum.

Co prawda jestem początkującym modelarzem, ale jeśli ma być to twój pierwszy model to proponowałbym coś z pianki Epp np. jeśli ma to być coś właśnie tego typu co wicherek to Multiplex posiada piankowego Fun Cuba, a jeśli interesują cię szybowce to proponuje albo Easy Glidera Pro albo tańszego i mniejszego Easy Stara.

 

Pozdrawiam Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum.

Co prawda jestem początkującym modelarzem, ale jeśli ma być to twój pierwszy model to proponowałbym coś z pianki Epp np. jeśli ma to być coś właśnie tego typu co wicherek to Multiplex posiada piankowego Fun Cuba, a jeśli interesują cię szybowce to proponuje albo Easy Glidera Pro albo tańszego i mniejszego Easy Stara.

 

Pozdrawiam Jakub

Jakub dzieki za propozycje ale niestety jestem juz w 100% zdecydowany na Wicherka 25.

- Plany wydrukowane 

- Materialy zakupione 

- Budowa rozpoczeta dzis zostaly wyciete boczne strony kadlubu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to jest dzial Powitalnia ale niestety jeszcze nie otrzymalem pelnego dostepu do forum :(

Czy ktos z forumowiczow posiada moze te oto ksiazki w formacie pdf 

Jesli tak prosil bym bardzo o przeslanie na mojego e-mail: kasza9@wp.pl

 

  • W. Schier – Miniaturowe Lotnictwo. Cz. 1. WKiŁ, Warszawa 1961
  • W. Schier – Miniaturowe Lotnictwo. Cz. 2. WKiŁ, Warszawa 1968
  • W. Schier – ABC miniaturowego lotnictwa. WKiŁ, Warszawa 1973

​Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.