Skocz do zawartości

Konfiguracja Sky Lady


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem :

Nie wiem jak skonfigurować silnik(Silnik 3f B2408-21D (dzwonek)) z regulatorem(REGULATOR 3F 20AX 20/25 A) i akumulatorem 8,4V-900mAh

 

Proszę o pomoc :D

 

PS. Jak wszystko podłączyłem to był jakiś dźwięk (dochodził z regulatora chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie wyraźnie, ale nie jest to dźwięk jakiegoś błędu, brzmi podobnie jak zgłoszenie gotowości, ale nie mam pewności. Sądzę że powinny być dwa wyraźne "bibniecia", czasami są dwa i jeden dłuższy

 

Czy silnik działa?

Czy masz instrukcje programowania regulatora?

I podaj link do twojego regulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5h to trochę mało. Jeżeli masz ładowarkę z SL to ładuj aż akumulator będzię wyrażnie ciepły. Poza tym wcale to nie znaczy że będziesz miał właściwe napięcie.

Możliwe (bardzo prawdopodobne) że jest zbyt niskie napięcie zasilania i regulator odcina silnik.

W większości regulatory są ustawione na Lipole i poniżej 6V mogą odcinać ci silnik.

Ten regulator rozpoznaje ile jest cel ale nie rozpozna jaki akumulator.

W instrukcji będzie jak go programować.

Będziesz musiał przeprogramować regulatoror na Ni-Mh

Poza tym nic nie napisałeś jak podłączyłeś czy działały serwa podpiete do odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5h to trochę mało. Jeżeli masz ładowarkę z SL to ładuj aż akumulator będzię wyrażnie ciepły

 

ok

 

Poza tym nic nie napisałeś jak podłączyłeś czy działały serwa podpiete do odbiornika

 

serwa działają

 

PS. fotki z instrukcją poszły na meila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.