Skocz do zawartości

Powitać


Rekomendowane odpowiedzi

Ukłon powitalny dla wszystkich zarejestrowanych Zapaleńców, Pasjonatów, Ekspertów, Modelarzy, Pilotów itd.
Pragnę się wkupić ładnym powitaniem w łaski wszystkich tu obecnych.
Mam na imię Karol i zaszczepił się we mnie intruz dotąd nie znany, nazwą go.... modelarstwo, może zabawa rc, a może syndrom dziecięcego niedosytu zabawkowego - nie wiem jak to nazwać , na tym etapie mogę powiedzieć tylko, że się zaraziłem :).

Od 3 lat miałem na regale:

- Lame v 4 która została rozbita na wszystkie możliwe sposoby - w obecnej chwili wszystko się kręci  i na tym koniec (nielot)

- belt-a cpx który czytaj jak w powyższym :D     - jednak doprowadzony do ładu jest w ciągłej eksploatacji o dziwo.

- toto-0 - obecnie w produkcji

poza lotnikami jest jeszcze garaż a w nim 2 x czterokołowe potwory traxxas-a

- slash 4x4 1:10

- rustler vxl 1:10

 

Obecnie jestem na etapie symulatora rc i dlatego chyba po opanowaniu podstaw na symku  belt "żyje" po kilku udanych próbach robienia ósemek.

Od kilku tygodni czytam, dowiaduję się i szukam info, które mogło by mi pomóc w wejściu szerzej w tematy modelarstwa RC.

Myślałem że mi to minie, ale niestety minąć nie chce, co jak już zauważyłem odbija się na budżecie domowym.

To chyba tyle o mnie.

 

Jeszcze raz wszystkich witam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.