Skocz do zawartości

Zmiana Mode 3 na Mode 2 w RDS8000


Adam B

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj "trybu serwisowego" Tej aparatury na necie ... miałem (mam) sanwe RD 6000 to praktycznie to samo i tam sie toto robilo - konkretna kombinacja przełączników i trzymanie czegoś na starcie czy jakoś tak. Nie pamiętam dokładnie bo było to 8-10 lat temu. Nawiasem mowiac slabo szukales : http://www.rcuniverse.com/forum/rc-radios-transmitters-receivers-servos-gyros-157/8007495-how-do-i-change-mode-2-mode-1-airtronics-rds8000.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj "trybu serwisowego" Tej aparatury na necie ... miałem (mam) sanwe RD 6000 to praktycznie to samo i tam sie toto robilo - konkretna kombinacja przełączników i trzymanie czegoś na starcie czy jakoś tak. Nie pamiętam dokładnie bo było to 8-10 lat temu. Nawiasem mowiac slabo szukales : http://www.rcuniverse.com/forum/rc-radios-transmitters-receivers-servos-gyros-157/8007495-how-do-i-change-mode-2-mode-1-airtronics-rds8000.html

Dzięki za odpowiedź. 

Znalazłem przeczytałem ale nadal nie wiem do końca jak postępować ponieważ tam jest zmiana z 1 na mode 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK pozostawie to bez komentarza ...

Punkt 9 z tej instrukcji nalezy zamienić z : 

9. Now you should be in the "MODE" to change from MODE 1 to MODE 2 by Pressing key to the arrow right. Screen should be displayed with "1! Press Inc (+) key then indication now should be as "2" 

Na

9. Now you should be in the "MODE" to change from MODE 2 to MODE 1 by Pressing key to the arrow right. Screen should be displayed with "2! Press Inc (-) key then indication now should be as "1" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK pozostawie to bez komentarza ...

Punkt 9 z tej instrukcji nalezy zamienić z : 

9. Now you should be in the "MODE" to change from MODE 1 to MODE 2 by Pressing key to the arrow right. Screen should be displayed with "1! Press Inc (+) key then indication now should be as "2" 

Na

9. Now you should be in the "MODE" to change from MODE 2 to MODE 1 by Pressing key to the arrow right. Screen should be displayed with "2! Press Inc (-) key then indication now should be as "1"  

Wiem czytałem całą instrukcję ale przez jakiś czas nie mogłem wejść do softu. Stąd mój poprzedni post, jak nie mogłem  dostać się to myślałem że można to jeszcze w inny sposób zrobić.  Nie wiem czym było to spowodowane ale po jakimś czasie udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.