Skocz do zawartości

Trasowanie JPG na CRD.


szczurekoo7

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi jeszcze kogoś polecić kto by to tanio i sensownie wyciął laserem?

 

Co wy wszyscy z tymi laserami. Gwiezdnych Wojen się naoglądali ... ;-)

 

Wydrukuj plany na drukarce laserowej lub odbij na ksero. Wydruk przyłóż stroną zadrukowaną do balsy, a z drugiej strony wcieraj rozpuszczalnik nitro. Szmatka lub papier toaletowy, którym będziesz wcierał musi być lekko (!) zwilżona. Najlepiej zwilżać tę szmatkę do wcierania, dotykając nią do innej zwilżonej szmatki.

 

Dostajemy wzorzec, który możemy wyciąć przy pomocy lasera ręcznego, takiego jak na poniższym zdjęciu :-)

 

album_pic.php?pic_id=66

 

Po wycięciu i sklejeniu dostajemy np.: szkielet skrzydła do Cessny:

 

album_pic.php?pic_id=67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi jeszcze kogoś polecić kto by to tanio i sensownie wyciął laserem?

 

Co wy wszyscy z tymi laserami. Gwiezdnych Wojen się naoglądali ... ;-)

]

 

łał no sposób czaderski, ale imho warto byłoby wydrukować w lustrzanym odbiciu, to napisy na wręgach byłyby we właściwą stronę. A zastanawiam się czy nie wyszłoby tak samo z atramentowej drukarki. przy okazji- jakby kto potrzebował wydruk na dużym formacie, to grzecznościowo mogę coś wydrukować na laserze (szer. 920) lub atramencie (szer.620), ale tylko z dwg/dxf.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?a? no sposób czaderski, ale imho warto by?oby wydrukowa? w lustrzanym odbiciu, to napisy na wr?gach by?yby we w?a?ciw? stron?. A zastanawiam si? czy nie wysz?oby tak samo z atramentowej drukarki

 

Wydruki z mojej drukarki atramentowej si? nie odbijaj?.

Lustrzane napisy na wr?gach i ?eberkach mi nie przeszkadzaj? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.