Skocz do zawartości

Sklejka balsowo-lipowa opinie poszukuje ?


Slawomir

Rekomendowane odpowiedzi

Sklejka balsowo-lipowa.?

Witam czy ktoś używał i może się o tego typu sklejce wypowidziec w internecie niewiele znalazłem. Poszukuje sklejki na wręgi i kratownice do mojego modelu P11. Cena za arkusz jest bardzo atrakcyjna. A potrzebuje arkusz minimum 75 cm długości a ta jest 50X100X5 starczyłaby na boki kratownicowe i na wręgi..

Wszelkie opinie o tym materiale mile widziane.

Pozdrawiam Sławomir

 

Ps. Przepraszam wymiar oczywiscie 50cmX100cmX0.5cm

sklejka 5 warstwowa dostępna w riku różne grubosci i formatki

Na warsztacie P11C skala 1:7 153cm rozpiętości oczywiście elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50X100X5
Dziwne te wymiary ?!

W milimetrach po przeliczeniu 5cmx10cmx0.5cm

W centymetrach 50cmx100cmx5cm

Gdzieś tu błąd jest :P

W jakiej skali ten model robisz (bo wręgi pewnie 5mm grubości byś robił)? Podałbyś równeż tą atrakcyjną cenę oraz informacje ile warstw ma ta sklejka - 3 ? :)

 

Mogę tylko podejrzewać, ze piszesz o lekkiej sklejce stosowanej głównie do modeli elektrycznych. Na wręgi działają siły ściskająca i rozciągająca, a więc wcale nie tak wielkie. Moim zdaniem poza wręgami bezpośrednio za silnikiem (np. firewall) czy podwoziowymi nadaje się nawet do średniej skali (patrz jakość sklejki w chińskich modelach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.