Skocz do zawartości

Fatuba-Attack er 2/2/2 40 MHZ


modelek

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpowiedziach do mojego poprzedniego posta zacząłem się zastanawiać nad kupnem taniej i profesjonalnej aparatury. Nie mam pojęcia na temat tej czy też innych aparatur. Szukam zatem odpowiedzi na to czy ta aparatura nadaje się do symulatora fms i jak ją podłączyć, jak dostosować ją do modelu, a także czy jest ona godna polecenia. A oto jej zdjęcia:

6a09c7ad23c9ae2d.jpg

1de07b267db9fa9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi pierwsze jak tanie, to nie profesjonalne. Po drugie ta aparatura ma tylko 2 kanały. niby do prostego szybowca wystarczy, ale jeśli myslisz poważnie o modelarstwie to nadajnik miniumum 4 kanałowy. A co do samej aparatury jest to Futaba, więc o jakość bym się nie martwił. Żeby aparayure podłączyć musisz mieć wyjście trenera w nadajniku albo lutować kable w środku. Do podłączenia słuzy interfejs(USB, COM, LPT) i jeżeli konieczne to sterownik czyli ppjoy (do com i lpt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.