Skocz do zawartości

FunJet


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia przy oblatywaniu.

W związku z tym, iż przestałem rozbijać swojego FunJeta przy nauce latania , postanowiłem kolejny model zalaminować , lub okleić jakąś tkaniną.

Co do laminowania , to tkanina szklana "80" i żywica Epidian 52(53). Natomiast jest jeszcze jedno rozwiązanie , które podpatrzyłem na YouTube .

Podejrzewam , że ta żółta rolka to jakaś tkanina szklana, natomiast nie bardzo wiem co jest czynnikiem sklejającym w spraju :crazy: . Na pewno ten sposób spowoduje mniejszy przyrost masy modelu niż laminowanie.

Chociaż patrząc z perspektywy prawie półrocznego latania :faja: dochodzę do wniosku, że przydałoby mu się więcej gramów podczas latania na większym wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jestem po oblocie Jeta świeżo. Wylatałem tylko jeden pakiet [i to nie do końca, bo nie chciałem stracić całkiem mocy na takim terenie nad którym latałem] a drugi ledwo ruszyłem, z powodu słońca zachodzącego które było naprawdę w beznadziejnym położeniu jak na miejsce w którym latałem.

 

Spostrzeżenie moje nie jest niczym nowym: Lepiej latać jak wieje wiaterek. (przy drugim starcie akurat ustał całkowicie, na ciekawy moment trafiliśmy jeśli chodzi o pogodę, i gorzej mi się latało)

 

Film umieszczę jak przyniosę od kolegi [zdjęcia i filmiki krótkie] :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.