Skocz do zawartości

wycinanie laserem w artexie modelu madness 2 (1,7m)


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

tom000, trochę dziwi mnie taki sposób frezowania bo istnieje realne ryzyko przesunięcia się materiału .

Firma która obrabia mi drewno ( głównie mdf ) frezuje na stołach podciśnieniowych i nawet najmniejszy kawałek po odcięciu trzyma się na swoim miejscu - nie ma siły go ruszyć .

 

Żeby nie było że się nabijam - pytam z ciekawości gdyż przy pokazanej metodzie materiał musi być albo klejony całą płaszczyzna do podkładu albo cięcia nie mogą się zamykać na obwodzie . Chyba że jest jeszcze inny patent .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- tam odrazu minus ...jak składasz tylko klocki lego bez wysiłku to czar pryska - chyba tutaj przyznasz mi rację więc się zgadzamy .

Nie czepiam się po prostu mnie to zaciekawiło . W jednym elemencie można sobie pomachać pilnikiem i papierkiem ściernym a w innym nie bo ma grubość np 100mm a powierzchnia z maszyny jest odrazu pod primer i lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie ciąłem tylko klient(nie wiem gdzie) U nas w pracy stosują taśmę dwustronną.Zwykle się sprawdza. Tak jak [pisałem zdjęcie przedstawia cięcie mojego rys:) Olo Cóż za wprawne oko:) Tamten model miał kolo 3m rozpiętości wiec było przy nim troszkę roboty. Pzres środek kadłuba szła gruba rura chyba PCW dla tego te dziury we wręgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.