Skocz do zawartości

krawędź natarcia balsa 1"x3/4"


pmuchars

Rekomendowane odpowiedzi

Taka listwa kosztuje 2,5$ (ja potrzebuje ich 5) wiec nie jest to majatek. Pytanie tylko czy sa dostępne w Polsce czy trzeba ściagac z zagranicy.

 

W miom modelu i tak bedęmiał pełno nietypowych rzeczy do zrobienia więc co sie da to chcę kupić gotowe.

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja skrzydła wymaga pełnej krawędzi natarcia, poza tym duzo wagi w ten sposób nie zaoszczędzę, a przy przewidywanej wadze modelu (ok 14kg) będzie to niezauważalne.

 

Pytanie tylko czy uda mi się kupić taką listwę gdzies w Polsce czy będę musiał ją zamówić gdzies ze stanow (wtedy wiecej zapłacę za przesyłkę niz za same listwy ;) )

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku, też buduje ( ale bardzo powoli ) coś o rozpiętości 3,6m i na krawędź natarcia zdecydowałem

się, na kombinację : sosna- sklejka, mały keson. Przy tych rozmiarach i wadze, nie chce mieć wgnieceń od transportu,

czy nawet w czasie samej budowy. Listwy sosnowe kupiłem w Chornbah, całkiem przystojna cena, no i w

jednym kawałku 2m, można dostać i 2,4m. Ze względu na wagę listwy są od wewnątrz kesonu wyfrezowane a żeberka mają noski.

Wielkie modele buduje się na dwa trzy loty w sezonie ale nie na dwa trzy sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.