Skocz do zawartości

Psychotesty (:


qba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1.5kg waży cegła a jeżeli 2kg to niby czemu jak cegła waży kilo + 0,5kg bo pół cegły to jest 1.5kg

MVVS ładnie to rozpisał :D Cała cegla waży kilo i pół cegły czyli logiczni myśląc to pół cegły waży właśnie kilogram czyli jeden kilogram plus drugi daje nam dwa kilogramy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona naliczyła 6F (ale ona jest inna :crazy: ) ale za to jej świnka nie miała uszu :lol: a mi sie nic nie chciało zadnego ztych testów robic bo jestem dziś leniwy ale widziałem za to F16 :pom:

 

Bo na pasie Oriona na planecie F3251 świnka nie ma uszu. A czy w kolekcji Twoich modeli RC jest jeszcze coś poza latającymi talerzami? :rotfl:

 

Bo faktycznie Twoja żona jest inna jak rozwiązuje testy z forum. Moja dostaje białej gorączki jak klikam na forum lub siedzę przy modelu..

 

Darek

 

Ps - I kolega Malker ma inną matematykę pewnie też z innego świata. Bo jego pół cegły to 0,75 kg i jednocześnie 1kg... ale jak się poruszamy z prędkością światła to różne rzeczy zaczynają się dziać... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dostaje białej gorączki jak klikam na forum lub siedzę przy modelu..

Zakladamy jakas fundacje dla terroryzowanych przez zony mezow modelarzy ? :lol2:

- mam dokladnie tak jak Ty - caly tydzien praca wyjazdowa - w sobote - klikam pfmrc ... i trzy sekundy pozniej - znowu na forum siedzisz !?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dostaje białej gorączki jak klikam na forum lub siedzę przy modelu..

Zakladamy jakas fundacje dla terroryzowanych przez zony mezow modelarzy ? :lol2:

- mam dokladnie tak jak Ty - caly tydzien praca wyjazdowa - w sobote - klikam pfmrc ... i trzy sekundy pozniej - znowu na forum siedzisz !?!?!?

 

koniecznie fundacja!! Może tak ze dwa gotowe modele dla każdego aby nie kleić ich za długo i wtedy może raz do kina żonę się zabierze... ale w miedzyczasie po drodze na lotnisko :rotfl:

 

Darek

 

PS - teraz na szczęście w pracy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moja zona i modelarstwem nie jest tak źle, (nawet zakupiła mi na gwiazdke aerograf z czego jestem niesamowicie zadowlony, tylko jest troche niedoinformowana i nie wiedziała, ze do tego urządzenia jest potrzebny kompresor - obiecała ze na nastepna gwiazdke mi dokupi :lol: ) Ale zaczyna sie czepiac leżacych wszedzie modeli i planów, twierdzi, ze nie powinno być ich widac w domu, ale garażu nie chce mi kupić :wink:

 

PS. pomyslała też o niebieskiej pile.

Ona też ma swoje forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaczyna sie czepiac leżacych wszedzie modeli i planów, twierdzi, ze nie powinno być ich widac w domu:wink:

 

PS. pomyslała też o niebieskiej pile.

Ona też ma swoje forum.

 

Niebieska Piła II - no to też pasuje... psychopata i horror z piłą w tytule... a co do planów i modeli musisz popracować nad farbą niewidką... nie będzie ich widać...

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przerobiony agregat z działającej lodówki

 

Zastanawiałem sie nad zatrudnieniem jakiegoś trebacza, ci to maja dech... :wink:

 

Ale jak byś zgadł właśnie poszukuje jakiegos sprawnego dmuchadła z lodówy.

a wtedy zaczne, tauować swoje modele. Może czymś sie nawet pochwale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.