Skocz do zawartości

Silnik GP61/mvvs58


Tomasz90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów modelarzy może ktoś ma lub miał doczynienia z tymi silnikami potrzebuje opini a za bardzo nigdzie nie ma na ich temat zbyt wielu informacji a  chcę kupić w najbliszym czasie takowy silnik z nastawieniem bardziej na GP61 ale rozważam zakup mvvsa do akrobata z góry dzieki za jakieś informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomasz90 napisał:

Witam kolegów modelarzy może ktoś ma lub miał doczynienia z tymi silnikami potrzebuje opini a za bardzo nigdzie nie ma na ich temat zbyt wielu informacji a  chcę kupić w najbliszym czasie takowy silnik z nastawieniem bardziej na GP61 ale rozważam zakup mvvsa do akrobata z góry dzieki za jakieś informacje

MVVS to jest lepszy wybór 

Polecam 

Paweł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba silniki , zostałem przy GP 61 , mniejszy , lżejszy , moc porównywalna .Na fabrycznym tłumiku śmigło Fiala 24/8 7500 obr  teraz mam założone Fiala 24/10  obroty z tego co pamiętam chyba około 6800 . Silnik lata w extrze 300 91' z Extremeflight , nie ma jakiegoś potężnego zapasu mocy , ale daje radę , extra waży prawie 9kg  . MVVS 58 miałem  na tłumiku typu pitts , podobno na oryginalnym długim  pokazuje "pazurki" . Do GP czeka już na założenie rura MTW RE2 .i FALCON 24/9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.