Skocz do zawartości

Filmik - wodospad


jacek LP

Rekomendowane odpowiedzi

W ilości słoików jesteśmy teraz na remis. Gramy dalej, żeby wyłonić dawcę przysmaku?

Reka reke ... Ja Tobie - Ty mnie i bedzie festiwal dzemu - miedzynarodowy - do tego woda ognista (kilku juz sie zapisalo do spozycia) i bedzie wesolo - moze byc ???

No pewnie!

Już sobie wyobrażam Teleekspres na drugi dzień- jak Orłoś pod hasłem "złoty paw" cytuje komunikat o zakazie wymiotowania z górnych pięter. Taka mieszanka- woda z ogniem i dżem na zagrychę- żyć nie umierać. :devil: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, to ja bym już chyba wolał zapijać ciepłą herbatką :F

A co do agresji to ja niestety miałem do czynienia z tą fizyczną. W Londynie byłem tylko przejazdem, ale dłużej zabawiłem w okolicy Nothingam, a potem jeszcze Norwich. W obu przypadkach sytuacja była podobna. Jeśli polaczek wracał po nocy sam z roboty, to dużym prawdopodobieństwem było że zostanie oklepany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mammuth napisałeś że anglicy są głupi. Ale to ty przyjechałeś do pracy w UK a nie oni do Polski. Nie wiem w jakich kręgach się obracasz ale ja znam bardzo fajnych i inteligentnych angoli którzy są wykształceni i nieźle zarabiają. A też sami są bardzo krytyczni do zarozumiałości swoich rodaków i mediów z BBC na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mammuth napisałeś że anglicy są głupi.

Tak - ale nie wszyscy -zgadzam sie z tym.

Ale to ty przyjechałeś do pracy w UK a nie oni do Polski.

A jak wg. Ciebie oni do tej Polski by trafic mieli i jakie szanse zatrudnienia w Polsce maja ? ;)

Nie wiem w jakich kręgach się obracasz ale ja znam bardzo fajnych i inteligentnych angoli którzy są wykształceni i nieźle zarabiają.

Ja tez znam paru fajnych i wyksztalconych - niestety wiekszosc to ....

A co do zarobkow - to absolutnie nie maja dla mnie znaczenia w ocenie ludzi - no chyba, ze ktos rzuca szkole tylko po to aby miec 200 funtow do przepicia zamiast 30 :roll: o_O

A też sami są bardzo krytyczni do zarozumiałości swoich rodaków i mediów z BBC na czele.

Szkoda tylko, ze w wiekszosci sie swoim niewyksztalceniem i ignorancja wrecz chwala - jakby to powod do dumy byl. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo młodych kończy edukację na poziomie którym skończyli rodzice. A mając tylko to i brak ambicji wystarczy im te f200. Starczy na piwo i telefon. Resztę da państwo w benefitach. Ale podobnie też jest w Polsce tylko inne zarobki i benefitów nie ma. Pewna różnica jest wtym że my żyliśmy w socjaliźmie i każdy wie żeby coś mieć trzeba chociaż pokombinować a to w pewnym sensie rozwija :D a w Anglii można leżeć a i tak council da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.