Skocz do zawartości

ToTo-WYPOSAŻENIE


fire

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie budowy mojego pierwszego modelu. Chciałbym abyscie mi doradzili jakie wyposazenie będzie do niego odpowiednie. Pan Motylasty podał wyposażenie ale niemoge takiego znależć a jak bym juz gdzieś znalazł to pewnie by przekraczało moje fundusze . Potrzebuję wszystko czyli:

-aparature(taką jak na początek narazie nieche kupować jakiejs drogiej, najlepiej 4ch)

-serwa

-silnik z reglem najlepiej zestaw combo

-pakiecik

-ładowarke(taka zeby szybko ładowała)

Wszystko to chciałbym kupic w jednym z zagranicznych sklepów, wiem że jest taniej niż w polsce, a w jednym dlatego żeby za przesyłke nie płacic dużo.

Fundusz:350zł

Foto modelu

http://img201.imageshack.us/my.php?image=dsc02718gk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile polatam jest pytaniem wzglednym. Zalezy czy agresywnie, czy spokojnie, jaka temperatura na zewnatrz itd. itp. - 10min na pewno.

 

ps. Zbyt duzo pytan - poszukaj postow o ladowarkach, regulatorach pakietach itd. Jak sam znajdziesz to juz za drugim razem bedziesz wiedzial jak wszystko sobie obliczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.