Skocz do zawartości

Zakupy za granicą


Reinchenbach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nietypowe zapytanie. Czy ktoś z forumowiczów będzie robił w niedługim czasie zakupy w hobbycity? Chodzi mi o to, że nie mam możliwości zakupów za granicą a chciałbym kupić tam pakiet Li-Pol 3s(ewentualnie dwa). Jeśli chodzi o koszty to nie byłoby żadnych problemów, widzę to tak że osoba zamówiłaby paczkę, a ja bym zapłacił jej w złotówkach(po wcześniej dogadanym kursie) za ten pakiet i za przesyłkę. Byłby ktoś w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość :D A jeżeli np. przedmiot kupowany plus paczka kosztują razem 50$ to z pay-pala na konto sklepu zostanie przekazana ta kwota zgodnie z kursem waluty i okaże się że na granicy nałożyli cło, to za to cło płacę przy odbiorze ??

I ostatnie pytanie: w hobbycity podawana cena przesyłki to jest tylko do granicy polskiej a dalej idzie paczka polską pocztą i płacę za przesyłkę wewnątrz kraju oddzielnie czy jest to już cena dostarczenia do mnie do domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a co do tego cła to jak to jest naliczane? bo mam zamiar zamówić parę rzeczy i waga przesyłki ma wynosić jakieś 900g opłata z przesyłkom wyjdzie mi niemal 100$. czy to cło jest jakimś procentem ceny czy jak i czy jeszcze do cła nie dopłaca się jakichś innych podatków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.