Skocz do zawartości

Halo modelarze z Dolnego Śląska!!!!


Stefanek0910

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko a zarazem prośbę.... Mogli by się odezwać modelarze z Dolnego Śląska??? :D U mnie w okolicy (chodzi mi o miejscowości i miasta w których mam znajomych) nie znam nikogo kto by zajmował się samolotami RC ani nikt z moich znajomych nie zna nikogo kto by się tym zajmował..

 

Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy w mojej (dalszej lub bliższej) okolicy jest ktoś taki. No bo wiecie, tak samemu latać to chyba nie taka sama frajda jak z kimś ZWŁASZCZA gdy ten ktoś wie więcej niż ja i mógłby na żywo podpowiedzieć co i jak...

 

Tak więc kto spełnia te "kryteria" proszony jest o zabranie głosu w tym wątku

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotlina Kłodzka jakby nie spojrzeć to dość rozległa kraina, napisz dokładnie skąd jesteś. Ja średnio 2 razy do roku bywam w Bystrzycy, a raz do roku w Starym Waliszowie. Mogę dać cynk jak się będę wybierał. A na stałe najbliżej chyba masz do kolegi z Bielawy. Nie, przepraszam, masz bliżej kolegów modelarzy - widziałem kilku koło Zamberka (po czeskiej stronie) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.