Skocz do zawartości

Witam serdecznie wszystkich członków forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

 

Nazywam się Marcin Dzikoń.

Mieszkam na stałe w Płocku, a chwilowo choć już się przedłużyło od ponad roku w Gorzowie WLKP(praca).

 

Mam 30 lat. Modelarstwem interesuje się od niedawna  Zawsze chciałem zbudować własnoręcznie model samolotu i wykazać się w  lataniu modelami samolotów (nawet budowałem własna aparaturę rc wykonałem 3 urządzenia ale są zbyt awaryjne może kiedyś zrobię auto rc bo tylko do tego się nada... )

Forum odnalazłem w Internecie podczas poszukiwania planów Wicherka jestem tez szczęśliwym posiadaczem (Schier ABC MINIATUROWEGO LOTNICTWA ,Miniaturowe lotnictwo - W.Schier oraz Dzięcielski ABC MODELARSTWA OKRĘTOWEGO)

mam duże dosieczenie w pracy z drukarka 3D oraz projektowaniem dla niej moich pomysłów (udało mi się nawet wykonać 1 model samolotu metoda druku 3D ale służy tylko jako ozdoba ) mam nadzieje ze i w modelarstwie podołam wyzwaniom!

planuje zacząć od Wicherka 15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.