Skocz do zawartości

Czy ta waga jest OK???


Stefanek0910

Rekomendowane odpowiedzi

Kończe mojego Cheeroke (pisałem już o nim na forum), ze względuna to że skrzydło po oklejeniu folią nie było na tyle sztywne aby być pewnym co do jego wytrzymałości okleiłem górną jego część balsą miękką 1mm.

 

Co sie okazało... W tym stanie (czyli pokryty folią no i góra skrzydła balsą) waży lekko ponad 200g (bez elektroniki oczywiście) :shock: Waga nie jest dokłada i licze że to jest 220g. Model ma rozpiętość 90cm. Licze że z wyposażeniem będzie ważył 650-700g. Przeznaczony mam silnik 2,5ccm(w dziale silniki spalinowe można o nim poczytać)

 

1. Czy waga bez wyposażenia mieści się w rozsądnej granicy jak na model tej wielkości??

2. Jaki ciąg może osiągnąć silnik tej pojemności??? Czy przy zakładanych danych będzie odpowiedni???

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.