Skocz do zawartości

Jak to dawniej bylo ;)


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak chodziłem po "bulwe" to jeszcze stała :) opowiadał mi o tym patencie bo już madrian wspomniał że się stało rodziną w kolejce a po zakupach znów na koniec :) podobno tzw. koników też było pełno co na początku kolejki wykupywali towar i sprzedawali drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys znależliśmy sposób na zarobek na "zielonych i Zytniej" Kupowaliśmy zielone po 130 ,potem za te zielone kupowaliśmy "Zyto po 0.95 w Pewexie a następnie sprzedawaliśmy "Żyto "przed Delikatesami po 145 czyli oficjalnej cenie

Chodziło o to aby jak najdrożej sprzedać "Bony" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak poszedl cynk ze ma byc dostawa do Domow Toawarowych Centrum w Warszawie to rano od 6 i wczesniej ludzie w kolejce stali.

I nie wazne co mieli przywiezc wazne ze mial byc towar.

I jak dochodzila godzina otwarcie to ekspedientka skradala sie do drzwi by je otworzyc pelna strachu.

Jak tylko skobel zwolnila to uciekala jak przed tsunami.

No ale tu nawet Chuck Norris by sobie nie poradzil. :lol:

A kto pamieta w Warszawie w DTC na polpietrze sklepik z grami do Atari, Spectrum, Comodore i Amstrada? Te piszczace kasety 60 i 90 z grami i programami.

120 juz nie bo byly za cienkie i sie wkrecaly. :evil:

Magnetofon kasetowy jako pamiec masowa?

To byly czasy. :roll:

a teraz sie internetu zachciewa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pamieta w Warszawie w DTC na polpietrze sklepik z grami do Atari, Spectrum, Comodore i Amstrada? Te piszczace kasety 60 i 90 z grami i programami.

120 juz nie bo byly za cienkie i sie wkrecaly. :evil:

Magnetofon kasetowy jako pamiec masowa?

To byly czasy. :roll:

a teraz sie internetu zachciewa. :twisted:

 

mialem gdzies jeszcze to comodore ( 64) z osprzetem i dzojstikami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy lepiej trzymać "na później". Niedawno sprzedałem gąsienicowy ciągnik wojskowy sterowany przewodowo.Stare to, niekompletne i z urwanym przewodem.Poszło za 126 zł!

W tej chwili słynna konsola Pegasus na Alledrogo stoi za 140 zł. Swego czasu nową kupiłem za 700.000zł czyli dzisiejsze 70 zł. Mam ją do teraz! Za 15 lat wymienię ja na porządny komputer! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.