Skocz do zawartości

Pofałdowana sklejka


20mateusz20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamówiłem ostatnio sklejke balsowo lipową 3mm/5 warstw. Dziś otrzymałem paczkę, Na gołe oko widać, że sklejka nie jest idealnie równa, widac pofałdowania. I tu nasówa się pytanie, czy ten rodzaj sklejki tak już ma? Czy może składać reklamację? Sklejka ma być na boki Katany 2,12m.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sklejka ma to do siebie że bardzo szybko pod wpływem wilgoci potrafi się pogiąć.Radzę sobie z tym tak że lekko naprawdę lekko zwilzam (ze spryskiwacza i z odległości)I kładę na równy stól i punktowo obciązam .po tygodniu suszenia jest w miarę prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A ja mam podobne pytanie... Wyciąłem włąśnie wręgi do mojego nowego modelu. Problem leży w tym że płyta sklejkowa była troche zwichrowana. I nasuwa sie pytanie. Jak naprostować wręgi?? A może by tak pod pare włożyć taką wręge na pare minut a potem na prosty blat i docisnąć?? Prosze o rady :? ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.