Skocz do zawartości

(S) Brian Tylor Hurricane Mk I - do skończenia


Leszek_K

Rekomendowane odpowiedzi

Brian Tylor Hurricane MK I - balsowy zestaw firmy Traplet, konstrukcji Briana Taylora. Rozpiętość 1780mm. Stan - jak widać na obrazkach. Szkielet kadłuba skończony - wymaga doszlifowania. Usterzenie - wymaga dopasowania i zamontowania. Skrzydło wymaga poszycia (balsa). Silnik AeroDrive 5065, kV 320, ESC XRotor Pro 80A,śmigło 17x8E. Wszystkie serwa zainstalowane. 2 w kadłubie (SK, SW) i 6 w skrzydle (4 - klapy i 2 - lotki). Potrzebne są 2 odbiorniki - w kadłubie i w skrzydle. W tej chwili wmontowane są odbiorniki FrSky. Mogę je zostawić - 250 Pln ekstra. Akumulator zasilajacy 2S 1450mAh LiFe.  Elektryczne podwozie zamontowane, wyregulowane. Mogę dorzucić generator dżwięku, MrRCSound z dwoma "głośnikami". 400 Pln extra. Merlina udaje doskonale. Przewidziałem miejsce na 2 akumulatory Lipo 3S, 5000mAh - zdjęcia drugie. Okapotowanie silnika - laminat szklany, kabina - wypraska.

Na RCSB jest super sprawozdanie z budowy tego właśnie modelu. Z detalami. Tu: https://www.rcscalebuilder.com/forum/forum_posts.asp...

Oczywiście w zestawie są oryginalne rysunki. Poza tym ale nie w komplecie - SolarTex, olive drab, do pokrycia usterzenia i żebrowanej części kadluba - 40 Pln rolka.

Zestaw, bez elementów ekstra 1500 Pln. Wysyłka moja.

Hurricane.jpg

Hurricane_1.jpg

Hurricane_2.jpg

Hurricane_3.jpg

Hurricane_4.jpg

Hurricane_5.jpg

Hurricane_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na (S) Brian Tylor Hurricane Mk I - do skończenia
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.