Skocz do zawartości

Laminowanie - know how


Luka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. Temat może mało modelarski, ale w sumie mocno techniczny jeśli chodzi używane przez was techniki. Potrzebuję pomocy z wykonaniem ogonka do lotni (tak zgadza się, do sprzętu gdzie lata się samemu ?). Otóż mam w lotni ogon ale został on przez poprzedniego właściciela zmiażdżony a potem naprawiony. Uszkodzona jest tylko jedna połówka statecznika, druga jest ok. Mimo, że jest to lotnia konstrukcja bardzo nie odbiega od skrzydeł modelarskich i myślę, że jest tutaj ktoś kto wie jak coś takiego wykonać. Być może zlecę to komuś, ale najlepiej chciałbym zrobić sam pod czyimś okiem. Na ogonie który jest obecnie da się jak najbardziej latać ale kłuje mnie w oko i po prostu chciałbym się nauczyć robić/naprawiać podobne rzeczy. Ogonek jest wykonany z ze styropianu (lub czegoś podobnego) obłożonego laminatem. Pewnie podobne techniki są stosowane przy laminowaniu matą węglową czego również chętnie bym się nauczył. Wrzucam zdjęcie poglądowe, może ktoś coś podpowie. Btw. Jestem z Piastowa koło Warszawy, może w okolicy jest jakaś modelarnia gdzie można coś podpatrzeć? Pozdrawiam 

IMG-20230420-WA0007.jpg

IMG-20230420-WA0010.jpg

IMG-20230420-WA0018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.