Skocz do zawartości

TwinJet - zapomniany Jet od Multiplex'a


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj oblataliśmy TwinJeta :jupi:

Model jest niesamowity :!: Jak na Multiplexa przystało słucha się sterów świetnie i w ogóle nie miałem się do czego przyczepić. Generalnie to jest dość szybki, ale też potrafi latać stosunkowo wolno.

A jak wygląda w powietrzu... marzenie, którego niestety wam nie pokażę :oops: Lataliśmy dość późno + emocje iiii zapomniałem o fotkach. Ale za to jest film (bez startu, bo kamerzysta rzucał model), który postaram się jutro wrzucić.

Podsumowując model świetny !!! Spokojnie mógłbym go polecić, gdyby nie to, że chyba kupiłem ostatnią sztukę w Polsce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie tak jak mówiłem, wstawiam filmik.

 

 

W sumie, to na nim nic takiego nie ma, ale zawsze coś. Następnym razem już będę nim latał na większym luzie, to i filmik będzie dłuższy/ciekawszy.

 

P.S Co do postawy: to wcale nie chcę być polskim Kwazimodem, tylko aż tak skupiony byłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.