Skocz do zawartości

Super Tigre G-34 gasnąca maszyna


Yahoon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna sprawa wyszła na jaw po wyciągnięciu paprochów z gaźnika. Teraz musiałem przykręcić iglicę kilka ząbków, żeby silnik wchodził na wysokie obroty :lol: Znaczy się, że trochę śmieci było tam już wcześniej i wyregulowałem silnik tak, że dobrze chodził ze śmieciami. Widać filtr nieodzowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

luk dziekuje , Stary pozdrowionka, Yahoon ...

 

wstrzymam sie z komentarzem na temat Modelmaniaka , tylko dlatego ze nie mam zamiaru z tego forum robic czegos podobnego co dzieje sie na Modelarz .com

pozostawie komentarze, to nie jest warte uwagi.. co poniektorzy juz to zrobili, wiec sam sie deklasuje z ta zapozyczona wiedza....

 

ci co sie znaja na rzeczy , wiedza o co chodzi ....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku ,wiem że na tym forum chcesz robić za eksperta silników spalinowych, ale jak widzę Twoją najmocniejsza stroną jak dotąd jest kopiowanie cudzych zdjęc i obrażanie kolegów.

Ja jestem przy zdrowych zmysłach i docierałem już i mój nowy silnik docierał będę na paliwie z nitro, ponieważ zaleca to producent i prosze nie próbuj mi udawadniać że producent jest durny i chce niszczyć swoje silniki już przy docieraniu.

Co do rycyny to udawanie, że spadłeś z Marsa i nie wiesz o co chodzi bo Arek pomylił słowo oxydacja ze słowem nagar, który także jest szkodliwy, nie jest szczytem koleżeństwa ani intelektu. :wink:

 

:oops: :oops: :cry: :cry: P R Z E P R A S Z A M :oops: :oops: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.