Skocz do zawartości

aparatura e- sky 35MHz jedno pytanie


jarro

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem tą konfigurację z odbiornikiem od Sky Lady 1. Był tam taki 4-kanałowy odbiornik w przezroczystej obudowie.

Nie jestem pewien czy SL 2 ma ten sam odbiornik, ale może się przyda ta informacja.

 

Powiem że nie bardzo to współpracuje. A to z powodu odbiornika. Jest naprawdę gorzej niż kiepski. Nadajnik E-Sky bardzo dobrze współpracuje ze wszystkimi innymi odbiornikami. Używałem konfiguracji E-Sky - E-sky (oczywiste), E-sky - Hitec, E-Sky - Multiplex. Wszędzie uzyskiwałem zasięgi - nazwijmy to wystarczające.

W konfiguracjach E-Sky -Hitec używałem nawet kwarców od Sky Lady - też działało.

 

Ale odbiornik od Sky Lady nie chciał współpracować z innymi nadajnikami, to znaczy raz działał, raz nie działał, a jeśli nawet coś się ruszało (serwa) to zasięg był mizerny (parę metrów).

 

Można by zrzucić winę na zepsucie odbiornika, ale znajomy potwierdził mi że to normalne z odbiornikami od Sky Lady.

 

Może tak być, że odbiornik rozstraja kwarc, bo efekt jest właśnie taki, jak by częstotliwości na siebie lekko nie trafiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.