Skocz do zawartości

JR 10SX II


cavok

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam taką piękną starą cegłę JR 10SX II w której wyświetlacz tak zbladł że tylko w pełnym słońcu można coś zobaczyć.

Mimo że potencjometr kontrastu z boku jest podkręcony na max.

Na wyświetlaczu jest oznaczenie KL408BSR-Y-76-26. Czy może ktoś ma coś podobnego na zbyciu? Jakaś zajeżdżona aparatura po upadku?

Nikomuniepotrzebnywkąciestojącyzardzewiały JR?

Jest hipoteza że taki sam wyświetlacz miała seria 9, ale nie wiem czy to prawda.

Pzdrw

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cavok napisał:

Dzień dobry,

Mam taką piękną starą cegłę JR 10SX II w której wyświetlacz tak zbladł że tylko w pełnym słońcu można coś zobaczyć.

Mimo że potencjometr kontrastu z boku jest podkręcony na max.

Na wyświetlaczu jest oznaczenie KL408BSR-Y-76-26. Czy może ktoś ma coś podobnego na zbyciu? Jakaś zajeżdżona aparatura po upadku?

Nikomuniepotrzebnywkąciestojącyzardzewiały JR?

Jest hipoteza że taki sam wyświetlacz miała seria 9, ale nie wiem czy to prawda.

Pzdrw

Robert

Mam coś w tym stylu ale jest 10X tylko do samolotów, to chyba trochę inna aparatura, aktualnie z wkładką 2,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzięki za szybką odpowiedź.

Wg autora postu https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?2393635-JR-PCM10-Series-Order-of-Appearance

10X i 10SX były bardzo podobne (Twoja nowsza) i zapewne w wielu szczegółach identyczne.

Pytania uzupełniające:

- czy wyświetlacz ma takie same wymiary (113x40 mm - cały panel 140 x 50 mm),

- czy aparatura jest popsuta (bo zdecydowanie szkoda psuć sprawnej),

- czy chcesz sprzedać,

- czy cena będzie akceptowalna.

Miłego dnia

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.