Skocz do zawartości

witalski


cetone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc! 

jestem nowym forumowiczem na pfmrc - i odrazu postanowiłem sprawdzić czy znajdę jakis dział z ludzmi skladajacymi lodzie dla wedkarzy, wpisałem - zanętowa - szukaj i...... du()a :D 

 

- zastanawia mnie dlaczego tego nie ma jeszcze w polsce na scenie modelarskiej.,,,

 

dawno dawno temu chdoziłem na warsztaty modelarskie do pracowni, skladalem tam modele latajace i jako tako nauczylem sie podstaw pracy z balsą, papierem itd... w tamtych czasach radio RC bylo poza zasiegiem moich rodziców iwec byly to modele samonośne... kilka tych dobrze poskladanych polecialy i odleciały... 

 

zlozylem lodke zanetową korzystajac z pomocy kolegow ktorzy tez cos takiego budowali, filmów na youtube i wlasnych pomyslach... na gotowym kadłubie zbudowałem katamaran ktory moze zabrać ze sobą lekko 2 kg zanęty i przynęty i popłynąć gdzie mi sie podoba na odległosć większą niż moge dostrzec nie uzywajac lornetki :D 

 

chcialbym taki dział tutaj zalozyc ale to za jakis czas... 

 

obecnie kupilem model z balsy z aliexpress (samolot)  i planuje przystapic do jego budowy niezwlocznie jak dojdzie paczka :D 

- bede szukac pomocy w tym zakresie gdyż to pierszy moj samolot RC. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.