Skocz do zawartości

Graupner MX 12 problem z telemetrią


Uszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas używałem tylko wariometru podpiętego do odbiornika GR 12HOTT. Teraz dodatkowo podpięty został przez rozgałęźnik Y moduł napięcia pakietu Graupner 33631. Nadajnik widzi tylko dane z vario a nie odczytuje modułu napięcia. Nadajnik ze stycznia 2013r na oryginalnym oprogramowaniu 1v709. Jak to uruchomić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od tego trzeba było zacząć :) Uaktualniaj na bieżąco to nie będziesz miał takich problemów :)

Producent nie pisze nowych wersji oprogramowania  "tak sobie", tylko poprawia błędy i rozszerza funkcjonalność.

 

Wysokich lotów :) i wielu połamanych śmigieł  ;) 

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro już w temacie. Mam aparaturę MZ-18 z smartboxem i odbiorniki GR12L i GR16 oraz moduł GENERAL ENGINE 2,4GHz HoTT i po podłączeniu wszystkiego nie przekazuje mi żadnych informacji. W czym problem jest? Zakupiłem też moduł do odczytu akumulatora 2-4S ale dostałem z złą wtyczką. Czy to też kwestia aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przeczytaj instrukcje do Smart Boxa czy aby na pewno jest kompatybilny z nadajnikami serii MZ... Z moich informacji wynika, że nie.

Pełną telemetrię masz w MZ18, nie potrzebujesz żadnego Smart Boxa. Wszystko skonfigurujesz i odczytasz bezpośrednio w nadajniku MZ18 w zakładce "Telemetry"

I sprawdź przede wszystkim, czy masz we wszystkich komponentach aktualny firmware.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.