Skocz do zawartości

http://sklep-modelarski.eu / Majster-klepka


young

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dwa razy kupowałem tam przez internet raz przed ich modyfikacją oprogramowania.

Pierwszy raz system coś pomieszał i nie dał rady zamknąć zamówienia, ale jeden telefon do sympatycznego sprzedawcy i towar był szybciej u mnie w domu niż ja zrobiełm przelew !

Drugi raz podobnie, więc ja z tego sklepu byłem zadowolony.

Nawet przejazdem ich odwiedziłem, siedziba skroma, obsługa życzliwa więc POLECAM

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam byłem niedawno w tym sklepie osobiście i złego słowa nie mogę powiedzieć sklep nie duży w miarę zaopatrzony , obsługa kompetentna ceny przystępne dla mnie sklep ok :)

poprawny adres sklepu to :

 

sklep-modelarski.eu

 

kupuję tam od lat i nigdy nie miałem najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem niedawno w tym sklepie osobiście i złego słowa nie mogę powiedzieć sklep nie duży w miarę zaopatrzony , obsługa kompetentna ceny przystępne dla mnie sklep ok :)

poprawny adres sklepu to :

 

sklep-modelarski.eu

 

kupuję tam od lat i nigdy nie miałem najmniejszego problemu.

Tak ale nazwa sklepu to majster-klepka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołączę się do pochwał, zakupu dokonywałem już jakiś czas temu. Potrzebowałem "na wczoraj" złączy XT60 i tylko tam znalazłem. W trakcie rozmowy telefonicznej towar został spakowany i zaadresowany w kopercie i wysłany w ten sam dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.