Jump to content

young

Modelarz
 • Content Count

  1,491
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

young last won the day on May 30 2018

young had the most liked content!

Community Reputation

95 Excellent

About young

 • Birthday 05/03/1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Pruszków
 • Imię
  Mariusz

Recent Profile Visitors

2,554 profile views
 1. Odświeżę temat przechowywania modeli. Może warto bo temat wciąż aktualny. Czyli ma być tanio i funkcjonalnie. To pierwsze na pewno dla wielu ma znaczenie. Znalazłem na OL coś tam za 14 zł takie stojaki na buty. Kupiłem dwa i efekt na zdjęciu . 10 półek , na każdą półkę mości się spokojnie po 2 duże skrzydła , a nawet kadłub szybowca. Myślę że warto i jest jakiś tam porządek A jak wy to robicie ? Możecie pokazać swoje rozwiązania ?
 2. Jakie to szczęście że swój początek motoryzacji na kursie zacząłem od fiata 132, a po egzaminie od razu miałem fiata 125. Uwierzycie że tylko raz w życiu jechałem maluchem ! Przed prawkiem jeździłem syrenką. Więc do niej mam
 3. Co do nazw stosowanych przez kolegę AKocjan to aż się prosi o jakieś nieszczęście, po co używać słów incydent? jeszcze jakieś nieszczęście sprowadzi na naszą brać lotniczą, w aspekcie wcześniejszych tytułów filmów. Co do umiejętności pilota to widać że są .
 4. 14 lutego ( walentynki !) przeszedłem szkolenie , potem test. A1/A3. Certyfikat od razu do pobrania. Wszytko sprawnie ze strony ULC. Nie znalazłem nigdzie informacji o moich odpowiedziach., aby zobaczyć czy czegoś nie pomyliłem bo dla mnie to też nauka. Czy ktoś wie czy można to sprawdzić ?
 5. young

  Szybolot

  Cześć. Obserwuję tą relacje od początku ( czyli od dawna ;)), cieszę się że tak fajnie wyszło po oklejeniu. Z jednej strony ten model ma eksperymentalny kształt ale z drugiej liczę że będzie calkiem miły i przewidywalny w pilotażu. Ładnie to wykończyłeś. Co regulatora to wygląda na zwykły jak starego typu turnigy. Kiedyś były w białej obudowie. Poszukaj używanego koszt 20-30 zł.
 6. cześć faktycznie jest to molestowanie kulinarne :) - kiełbaski pierwsza klasa ale to ciasto (pewnie smakowite) polewa wygląda jak by się coś przez przypadek wylało ?
 7. Jako ciekawostkę zauważyłem że w sklepach są już modele samolotów RC, z opisem kategorii np C4.
 8. Dziękuje za pomoc : dziobak i Konrad_P w podanych linkach znalazłem kolejne odniesienia do kolejnych linków a w nich bardzo cenne materiały . Udanego sezonu 2021 życzę :) Mariusz
 9. Dziękuje za pomoc kolegom: bobik, rosik, m2z teraz pozostaje podjąć decyzję czym okleić . Pozdrawiam Mariusz
 10. Proszę o pomoc w udostępnieniu planów modelu szybowca SG 38 o rozpiętości 3,5 - 4 m. pozdrawiam, Mariusz
 11. young

  Stary ulubiony model

  wow ładne wykonanie no i ten rocznik 86 robi wrażenie, a ja przed świętami skoszarowałem "sentymentalny" model w ramach porządków i nie mam nawet zdjęcia bo w tamtych latach nie miałem aparatu :)
 12. Konrad nareszcie konkret i powrót do meritum sprawy. Ten wątek tak się rozjechał że właściwie dotyczy opinii ( coś się komuś coś wydaje bo gdzieś coś słyszał nie doczytał) a nie faktów ! Ja wiem że jak latałem szybowcami to dalej będę latał .
 13. To fakt , ale zbyt ambitnie w tym temacie pozdrawiam
 14. Kto wie dlaczego nasz kraj jest na szaro ? https://www.ecdc.europa.eu/en/covid-19/situation-updates/weekly-maps-coordinated-restriction-free-movement Jest to strona dosyć merytoryczna my - Pewnie poszliśmy znacznie dalej do przodu propagandowo na pewno.
 15. young

  Szybolot

  w takim stanie ile to waży ? tak z ciekawości pytam ? w tej kabinie to aż się prosi kamerkę zamontować
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.