-
Postów
647 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11
Ostatnia wygrana kulfon250 w dniu 4 Stycznia 2024
Użytkownicy przyznają kulfon250 punkty reputacji!
Reputacja
463 ExcellentO kulfon250
- Urodziny 20.08.1959
Kontakt
-
WWW
https://www.facebook.com/transit.pl.modele/
Informacje o profilu
-
Płeć
Mężczyzna
-
Skąd
Warszawa
-
Zainteresowania
Modele RC, Druk 3D, Wingsuite i trochę innych ...
-
Imię
Maciej
Ostatnie wizyty
4 498 wyświetleń profilu
-
https://modele.sklep.pl/szukaj.html/szukaj=szpilki Te większe da się nawet wbijać młotkiem co często robie Modela jest fajna ale tylko do balsy i to tez niezbyt twardej, choć na takiej też używam i co jakiś czas musze kupować nowe pudełko szpilek z tego powodu
-
Na żywo robi mega wrażenie
-
Witam w klubie, ja kiedyś zrobiłem dwa lewe skrzydła
-
DC-24 Jeti Jak przedmówca najbardziej żałuję straconych pieniędzy na kilka modeli Futab. Dlaczego Jeti: - Mega przyjazny interfejs - Duże możliwości programowania - Możliwość wgrania tworzonych opcjonalnych programów - Możliwość użycia języka polskiego(robię to ) - Doskonale działająca telemetria z indywidualną dla każdego modelu konfiguracją wyświetlania (również graficznego(opcje)) - Jeden system odbiorników 2.4 - Prawdziwy serwis firmowy (a nie pan Janek może pomoże) - i wiele innych
-
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
kulfon250 odpowiedział(a) na Patryk Sokol temat w Motoszybowce
chatGPT lepszy jak google translator -
Mam pakiety 3/4 i 6S na 21700/5000 śmigają aż miło, w szybowcu to marzenie bo waga 1/2 Lipola
-
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
kulfon250 odpowiedział(a) na Patryk Sokol temat w Motoszybowce
Opisać to na forach modelarskich (najlepiej zachodnich), grupach FB, nic tak nie dopinguje, do reakcji jak zły szum medialny. Wiele razy tak wygrałem z "wielkimi firmami" co mnie olewały, bo są duzi i ich stać. Smród pokazał im, że to się nie opłaca. Przy okazji to ostrzeżenie dla innych by tam nie kupowali. -
Znacznie tańszy jest Koveral i jest jak płótno Trochę więcej zabawy przy kryciu ale mocniejszy i lepiej się napina i układa.
-
Uroki, emerytury Mnie siadła łapa więc też zwolniłem, ale niedługo ma polecieć
-
Od zawsze chciałem zbudować Leprechauna, ale musiłabym przerobić i narysować go na bazie oryginału. Zacząłem to robić, ale po drodze wpadły inne modele i tak leżał i czekał. Aż zupełnie niechcący wpadłem na plany Cabotina (trochę zmodyfikowany klon). Spodobały mi się i trafił na ploter Poniżej próbne przymierzenie przedniej części kadłuba. A tu już oba się mierzą Przymiarka mechanizmu łączenia kadłuba. Kadłub na razie czeka. kleimy statecznik poziomy, można by z niego zrobić mały samolot ma 100 cm rozpiętości A tu klejenie płetwy poziomego No i zaczynam klejenie kadłuba , na pierwszy ogień poszedł tył. cdn. za chwilę Klejenia tyłu cd. Poziomy gotowy to i przymiarka. Kawał będzie z niego modelu. Skrzydła ruszają Pionowy Skrzydła coraz dalej
-
https://pl.aliexpress.com/item/1005007622899113.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.297.aba61c24He28Dv&gatewayAdapt=glo2pol 110 mm. Tnie super.
-
Przesiadka z FRSKY Taranis X9lite na Futabę lub Jeti
kulfon250 odpowiedział(a) na chicken007 temat w Aparatury RC
Pisałem o bazowych odbiornikach 2.4 nie o satelitach. Tu masz rację są dwa rodzaje. Ale w małych normalnych modelach nikt tego nie używa. A jak chcesz zobacz ile ma systemów w bazowych odbiornikach 2.4 Futaba. Obrazek poniżej i to tylko systemy 2.4 -
Przesiadka z FRSKY Taranis X9lite na Futabę lub Jeti
kulfon250 odpowiedział(a) na chicken007 temat w Aparatury RC
Jeti to nie Futaba, która specjalizuje się w tworzeniu miliona systemów , jest jeden system od wielu lat. -
Przesiadka z FRSKY Taranis X9lite na Futabę lub Jeti
kulfon250 odpowiedział(a) na chicken007 temat w Aparatury RC
Bardzo dużym plusem Jeti, jest to, że ma prawdziwy serwis !!! Mam DC24 od 7 lat, wcześniej miałem kilka różnych Futab. Nie zamienię jej na żadna inną. Wszystko działa, menu dziecinnie proste przy minimalnej ilości ekranów. Możliwość dogrywania fajnych opcji tworzonych przez modelarzy. Możliwość wgrania polskiego języka. Zero problemów z zasięgiem czy linkiem, na Futabie miałem kilka jazd. O jakości wykonania nie wspomnę, bo to jest prawdziwe radio, a nie plastik fantastik Do tego doskonale działająca telemetria tak Jeti ja innych firm (tańszych). No i możliwość konfigurowania pod konkretne zastosowanie wyświetlanych w oknie parametrów I długo można by wymieniać -
Mnie interesowała w tym przypadku muzyka a ona nie jest AI i do tego jak ktoś lubi bluesa czy soul jest doskonała, wystarczy zajrzeć na ich konto w YT, a nie piękny to prawda, ale twór AI
