Jump to content

Andrzej Klos

Modelarz
  • Posts

    1,975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    41

Andrzej Klos last won the day on April 29

Andrzej Klos had the most liked content!

Reputation

1,154 Excellent

About Andrzej Klos

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Brisbane, Australia
  • Zainteresowania
    Szybowce zboczowe, PSS, modele elektryczne, analiza osiagow.
  • Imię
    Andrzej

Recent Profile Visitors

22,600 profile views
  1. Jeti DS16II Carbon Line. Super! Powody jak przedmowcy powyzej. Poprzednio Mutilplex Royal-Evo przez ~20lat. Byl bardzo dobry i bardzo go lubilem ale sie zestarzal. Kupilem wiec Mutiplex Cockpit SX-9 bo mialem duzo odbiornikow. Co za badziewie! Sprzedalem wszystko z Multiplex kilka miesiacy temu za grosze.
  2. Wyglada na to, ze uzywa jakiegos Translator... Ale w sumie pozytywna odpowiedz, bo przyznaje, ze cos poknocili. Troche nerwowy jestes Patryk 😀, daj mu szanse. Na pewno bedzie sie migal, ale zobaczymy...
  3. Niekoniecznie bank mowi prawde. Dane karty kredytowej podczas transakcji poprzez PayPal jest niewidoczna dla sprzedajacego. I jest to jedna z zalet tego systemu. Byc moze masz phishing virusa na komputerze albo dane kart kredytowych ukradli z MasterCard czy Visa gdzies w USA. Albo ukradli Ci podczas innej transakcji etc etc. Mialem podobny przypadek kilka lat temu, nic nie kupowalem przez dluzszy okres czasu az nagle zadzwonil bank: czy kupilem meble ogrodowe za $1500 w Kanadzie. Oddali mi pieniadze a potem podali w TV, ze bylo jakies wlamanie do biura karty w USA. Dali mi nowa karte i po krzyku. Caly czas uwazam, ze Paypal jest duzo bezpieczniejszy niz przelew czy podawanie numeru karty. Ale jak zawsze trzeba walczyc o swoje. Kiedy Chinczycy przeslali mi felerne baterie, PayPal chcial poczatkowo oddac tylko $100, a nalezalo mi sie $520. Po spokojnej wymianie email'i w ktorych wspomnialem ich obietnice, oddali wszystko. Paypal 😁! Uwazam, ze przelew jest najmniej bezpieczna metoda. Jest np duzo fake stron i ogloszen, ktore w ten sposob wykorzystuja ludzi. Dostalem na ten temat email od rctrader.com Moze poczekaj az Ci odpowie. Jesli bedzie sie glupio ociagal to napisz opinie na Zachodnich stronach modelarskich. Jesli to mozliwe, pisalbym po Angielsku nawet na stronie niemieckiej.
  4. Tak to wyglada w dzisiejszych czasach, wszyscy klamia. Trzeba byc wytrwalym. Wczoraj wygralem proces w sadzie z lokatorem, a za miesiac bedzie nastepny z malarzem dachow...
  5. Napisal, ze bedzie w biurze w piatek i odpisze. Jestem pewien, ze dostaniesz pozytywna odpowiedz! Twoje zdanie powinno raczej brzmiec: I've already reported the kit quality on the Polish RC .... Polacy czesto robia ten blad i pisza Polish z malej litery, tak jak po polsku. W angielskim tego nie ma i pisze sie z duzej np English, French, Spanish. Nawet German pisze sie z duzej litery 🤣!
  6. Pasek do trzymania baterii - rc model battery strap:
  7. Musisz byc wytrwaly. Napisz nastepny email i mozesz zwrocic mu uwage czy chcialby zlej opini na Internet. Mnie zajelo 1 rok aby wygrac z VW o sprzeglo, ktore zepsulo sie po 200km nowego samochodu zony. Obecnie walcze z malarzem dachow od 3 miesiecy. Dach pokryl sie mchem po 3 latach a gwarancja byla 12 lat.
  8. Aby zapobiec przesuwaniu baterii dobrym patentem jest kratka plastykowa, ktora uzywa sie do wykladania szuflad w kuchnia aby naczynia nie lataly po szulfladzie. Ale oczywiscie musi bateria byc czyms (paskiem) przyciagnieta.
  9. Paypal, PayPal! Juz kiedys o tym pisalem. Udalo mi sie odzyskac jakies A$520. po kupieniu wrednych baterii z Chin. Ale tez trzeba bylo "negocjowac" bo najpierw oferowali A$100. A skontaktowales sie z producentem?
  10. Wg mnie z silnikiem gwiazdowym RWD8 wyglada tak sobie. A o to co zrobili w tej replice Stampe: https://www.youtube.com/watch?v=TkepyItQTjQ Uwazam, ze swietny pomysl aby zastosowac to w RWD8. Wygladalby bardziej atrakcyjnie i byc moze bylyby szanse na sprzedaz...
  11. Udalo sie uzyskac prawie cala sume potrzebna na silnik i wg ponizszego artykulu prace ida do przodu: https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/o-budowie-rwd-6-czyli-od-startu-w-stalowej-woli-po-rysunek-z-plastra-miodu
  12. Jezdze tylko w dzien i zawsze na mrugajacych swiatlach, zarowno przednie jak i tylne. To przednie dobrze jest opuscic na ~20deg do dolu aby nie oslepic kierowcow z naprzeciwka.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.