-
Posts
1,975 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
41
Andrzej Klos last won the day on April 29
Andrzej Klos had the most liked content!
Reputation
1,154 ExcellentAbout Andrzej Klos
- Currently Viewing Topic: Hype (NiceSky) F-35C
- Birthday 01/24/1959
Profile Information
-
Płeć
Mężczyzna
-
Skąd
Brisbane, Australia
-
Zainteresowania
Szybowce zboczowe, PSS, modele elektryczne, analiza osiagow.
-
Imię
Andrzej
-
Jeti DS16II Carbon Line. Super! Powody jak przedmowcy powyzej. Poprzednio Mutilplex Royal-Evo przez ~20lat. Byl bardzo dobry i bardzo go lubilem ale sie zestarzal. Kupilem wiec Mutiplex Cockpit SX-9 bo mialem duzo odbiornikow. Co za badziewie! Sprzedalem wszystko z Multiplex kilka miesiacy temu za grosze.
-
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
Wyglada na to, ze uzywa jakiegos Translator... Ale w sumie pozytywna odpowiedz, bo przyznaje, ze cos poknocili. Troche nerwowy jestes Patryk 😀, daj mu szanse. Na pewno bedzie sie migal, ale zobaczymy... -
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
-
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
Niekoniecznie bank mowi prawde. Dane karty kredytowej podczas transakcji poprzez PayPal jest niewidoczna dla sprzedajacego. I jest to jedna z zalet tego systemu. Byc moze masz phishing virusa na komputerze albo dane kart kredytowych ukradli z MasterCard czy Visa gdzies w USA. Albo ukradli Ci podczas innej transakcji etc etc. Mialem podobny przypadek kilka lat temu, nic nie kupowalem przez dluzszy okres czasu az nagle zadzwonil bank: czy kupilem meble ogrodowe za $1500 w Kanadzie. Oddali mi pieniadze a potem podali w TV, ze bylo jakies wlamanie do biura karty w USA. Dali mi nowa karte i po krzyku. Caly czas uwazam, ze Paypal jest duzo bezpieczniejszy niz przelew czy podawanie numeru karty. Ale jak zawsze trzeba walczyc o swoje. Kiedy Chinczycy przeslali mi felerne baterie, PayPal chcial poczatkowo oddac tylko $100, a nalezalo mi sie $520. Po spokojnej wymianie email'i w ktorych wspomnialem ich obietnice, oddali wszystko. Paypal 😁! Uwazam, ze przelew jest najmniej bezpieczna metoda. Jest np duzo fake stron i ogloszen, ktore w ten sposob wykorzystuja ludzi. Dostalem na ten temat email od rctrader.com Moze poczekaj az Ci odpowie. Jesli bedzie sie glupio ociagal to napisz opinie na Zachodnich stronach modelarskich. Jesli to mozliwe, pisalbym po Angielsku nawet na stronie niemieckiej. -
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
Tak to wyglada w dzisiejszych czasach, wszyscy klamia. Trzeba byc wytrwalym. Wczoraj wygralem proces w sadzie z lokatorem, a za miesiac bedzie nastepny z malarzem dachow... -
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
Napisal, ze bedzie w biurze w piatek i odpisze. Jestem pewien, ze dostaniesz pozytywna odpowiedz! Twoje zdanie powinno raczej brzmiec: I've already reported the kit quality on the Polish RC .... Polacy czesto robia ten blad i pisza Polish z malej litery, tak jak po polsku. W angielskim tego nie ma i pisze sie z duzej np English, French, Spanish. Nawet German pisze sie z duzej litery 🤣! -
-
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
Musisz byc wytrwaly. Napisz nastepny email i mozesz zwrocic mu uwage czy chcialby zlej opini na Internet. Mnie zajelo 1 rok aby wygrac z VW o sprzeglo, ktore zepsulo sie po 200km nowego samochodu zony. Obecnie walcze z malarzem dachow od 3 miesiecy. Dach pokryl sie mchem po 3 latach a gwarancja byla 12 lat. -
Aby zapobiec przesuwaniu baterii dobrym patentem jest kratka plastykowa, ktora uzywa sie do wykladania szuflad w kuchnia aby naczynia nie lataly po szulfladzie. Ale oczywiscie musi bateria byc czyms (paskiem) przyciagnieta.
-
Amokka z zestawu RC-Europe - Pzestroga!
Andrzej Klos replied to Patryk Sokol's topic in Motoszybowce
Paypal, PayPal! Juz kiedys o tym pisalem. Udalo mi sie odzyskac jakies A$520. po kupieniu wrednych baterii z Chin. Ale tez trzeba bylo "negocjowac" bo najpierw oferowali A$100. A skontaktowales sie z producentem? -
Wg mnie z silnikiem gwiazdowym RWD8 wyglada tak sobie. A o to co zrobili w tej replice Stampe: https://www.youtube.com/watch?v=TkepyItQTjQ Uwazam, ze swietny pomysl aby zastosowac to w RWD8. Wygladalby bardziej atrakcyjnie i byc moze bylyby szanse na sprzedaz...
-
Udalo sie uzyskac prawie cala sume potrzebna na silnik i wg ponizszego artykulu prace ida do przodu: https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/o-budowie-rwd-6-czyli-od-startu-w-stalowej-woli-po-rysunek-z-plastra-miodu
-
Jezdze tylko w dzien i zawsze na mrugajacych swiatlach, zarowno przednie jak i tylne. To przednie dobrze jest opuscic na ~20deg do dolu aby nie oslepic kierowcow z naprzeciwka.
