Skocz do zawartości

Andrzej Klos

Modelarz
  • Postów

    1 989
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    41

Treść opublikowana przez Andrzej Klos

  1. A tak traci sie pieniadze na aparaturach. Sprzedalem to wszystko za $750🙃.
  2. Niestety, niewiele z tego zostalo...
  3. Zamiast zgadywania, sa do tego programy... Albo, co proponuje producent silnika?
  4. Wyglada na bardzo profesjonalne podejscie do projektowania, robi to od wielu lat. Ba, nawet uzywa komputera do projektowania 😁!
  5. Marcin, Czy mozesz jeszcze prosze podac wymiary zaznaczone ponizej: - srednica z przodu -srednica wewnetrzna pierscienia - ile wystaje pierscien za kolnierz makiety silnika - odleglosc przodu do pierscienia
  6. Andrzej Klos

    Racek R7 2m

    Trzymaj sie!
  7. Andrzej Klos

    Racek R7 2m

    Zdaje sie, ze udalo sie zrobic obie lotki...
  8. Andrzej Klos

    Racek R7 2m

    Ku..a! Udalo mi sie zrobic 2 lewe lotki do P11c!
  9. Swietnie, dziekuje.
  10. Dziekuje za odpowiedz. Cos pewnie wykombinuje ale zamiast meczyc glowe, poczekam jeszcze na odpowiedz od Marcina, moze ma jakies rysunki.
  11. Marcin, Czy masz jakies rysunki jak poskladac azurowana oslone silnika. Azurowane czesci balsowe sa w zestawie ale nic innego i nie ma nic na ten temat w instrukcji. Zalaczam zdjecie z PFMRC, chyba od kolegi @Viper
  12. Bardzo mnie rozbawil Twoj wpis. To nie jest wpis dojrzalego i doswiadczonego modelarza. Chcialbym przypomniec, ze nie potrafiles swoja praktyka ulotnic IL28 i dopiero @jarek_aviatik Ci pomogl uzywajac XFLR5.
  13. Bardzo mi sie podobaja PW5 Smyk i Zefir ale niestety nie mam w poblizu zbocza do latania. A latanie szybowcem na plaskim terenie jakos mi sie podchodzi...
      • 1
      • Lubię to
  14. Jeti DS16II Carbon Line. Super! Powody jak przedmowcy powyzej. Poprzednio Mutilplex Royal-Evo przez ~20lat. Byl bardzo dobry i bardzo go lubilem ale sie zestarzal. Kupilem wiec Mutiplex Cockpit SX-9 bo mialem duzo odbiornikow. Co za badziewie! Sprzedalem wszystko z Multiplex kilka miesiacy temu za grosze.
  15. Wyglada na to, ze uzywa jakiegos Translator... Ale w sumie pozytywna odpowiedz, bo przyznaje, ze cos poknocili. Troche nerwowy jestes Patryk 😀, daj mu szanse. Na pewno bedzie sie migal, ale zobaczymy...
  16. Niekoniecznie bank mowi prawde. Dane karty kredytowej podczas transakcji poprzez PayPal jest niewidoczna dla sprzedajacego. I jest to jedna z zalet tego systemu. Byc moze masz phishing virusa na komputerze albo dane kart kredytowych ukradli z MasterCard czy Visa gdzies w USA. Albo ukradli Ci podczas innej transakcji etc etc. Mialem podobny przypadek kilka lat temu, nic nie kupowalem przez dluzszy okres czasu az nagle zadzwonil bank: czy kupilem meble ogrodowe za $1500 w Kanadzie. Oddali mi pieniadze a potem podali w TV, ze bylo jakies wlamanie do biura karty w USA. Dali mi nowa karte i po krzyku. Caly czas uwazam, ze Paypal jest duzo bezpieczniejszy niz przelew czy podawanie numeru karty. Ale jak zawsze trzeba walczyc o swoje. Kiedy Chinczycy przeslali mi felerne baterie, PayPal chcial poczatkowo oddac tylko $100, a nalezalo mi sie $520. Po spokojnej wymianie email'i w ktorych wspomnialem ich obietnice, oddali wszystko. Paypal 😁! Uwazam, ze przelew jest najmniej bezpieczna metoda. Jest np duzo fake stron i ogloszen, ktore w ten sposob wykorzystuja ludzi. Dostalem na ten temat email od rctrader.com Moze poczekaj az Ci odpowie. Jesli bedzie sie glupio ociagal to napisz opinie na Zachodnich stronach modelarskich. Jesli to mozliwe, pisalbym po Angielsku nawet na stronie niemieckiej.
  17. Tak to wyglada w dzisiejszych czasach, wszyscy klamia. Trzeba byc wytrwalym. Wczoraj wygralem proces w sadzie z lokatorem, a za miesiac bedzie nastepny z malarzem dachow...
  18. Napisal, ze bedzie w biurze w piatek i odpisze. Jestem pewien, ze dostaniesz pozytywna odpowiedz! Twoje zdanie powinno raczej brzmiec: I've already reported the kit quality on the Polish RC .... Polacy czesto robia ten blad i pisza Polish z malej litery, tak jak po polsku. W angielskim tego nie ma i pisze sie z duzej np English, French, Spanish. Nawet German pisze sie z duzej litery 🤣!
  19. Andrzej Klos

    Racek R7 2m

  20. Pasek do trzymania baterii - rc model battery strap:
  21. Musisz byc wytrwaly. Napisz nastepny email i mozesz zwrocic mu uwage czy chcialby zlej opini na Internet. Mnie zajelo 1 rok aby wygrac z VW o sprzeglo, ktore zepsulo sie po 200km nowego samochodu zony. Obecnie walcze z malarzem dachow od 3 miesiecy. Dach pokryl sie mchem po 3 latach a gwarancja byla 12 lat.
  22. Aby zapobiec przesuwaniu baterii dobrym patentem jest kratka plastykowa, ktora uzywa sie do wykladania szuflad w kuchnia aby naczynia nie lataly po szulfladzie. Ale oczywiscie musi bateria byc czyms (paskiem) przyciagnieta.
  23. Paypal, PayPal! Juz kiedys o tym pisalem. Udalo mi sie odzyskac jakies A$520. po kupieniu wrednych baterii z Chin. Ale tez trzeba bylo "negocjowac" bo najpierw oferowali A$100. A skontaktowales sie z producentem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.