Jump to content

mecenas

Modelarz
 • Posts

  842
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

mecenas last won the day on January 10

mecenas had the most liked content!

Reputation

551 Excellent

2 Followers

About mecenas

 • Birthday 02/19/1964

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  z Grodu Kraka
 • Imię
  Wojciech

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak wygląda "nosek" wilka, kopyto, forma, docelowy element i kopyto do wykonania oszklenia.
 2. Powoli do przodu, z naciskiem na powoli😁, bo sezon lotny. Muszę porobić fotki. Obecnie zrobione zostało kopyto, forma i wylaminowany nos kadłuba. Pracuję też nad liniami podziału blach na kadłubie. Przygotowuję też kopyto do wytłoczenia oszklenia pod reflektor.
 3. Dotarły wreszcie elementy tylnego podwozia. Wiem że trochę niezgodne z oryginałem, ale poszedłem na mały kompromis - albo brak sterowania podczas kołowania i oryginalna płoza, albo małe odstępstwo i bezproblemowe sterowanie na ziemi.?
 4. Ładna robota?, a patent na mocowaniu dziobu do kadłuba - super. Też o takim myślałem w Wilku.
 5. Tak, zgadza się. Na próbę zamówiłem trochę tych nitów u https://www.mickreevesmodels.co.uk/~mickreev/Access/accessories.htm
 6. Po wielu bojach udało się dokończyć oszklenia kabin?. Pozostał jeszcze mechanizm otwierania 1-szej kabiny. Górna część kadłuba między kabinami wynitowana i gotowa do malowania.
 7. No pięknie to wygląda?. A nie obawiasz się że tak zamknięty silnik bedzie sie przegrzewał? Szkoda że tak fajny i nietuzinkowy model nie bedzie "warczał" w powietrzu. Ale jest taki "patent" jak moduł dżwiękowy imitujący dźwięk prawdziwego silnika. Może chociaż taka namiastka??
 8. Cały czas prace trwają. Przejście kadłub- skrzydło gotowe, a i oszklenia kabin też się wytłoczyły?.
 9. A to zmienia postać rzeczy?. Zwracam honor. W tej sytuacji pewnie też bym zrobił gdybym budował ten model. Jest to kolejny "smaczek" który tak "podnieca " ludzi ogłądajacych makiety samolotów wzbudzajac szacunek dla wykonawcy.
 10. Nie no, wszystko pięknie, ale Krzychu, czy te puszki przyrządów bedą widoczne po zamontowaniu tablicy w kabinie? Idziesz po bandzie ??.
 11. Kolejny etap - kopyta pod tłoczenie oszklenia kabin.
 12. Kolejne etapy budowy. Tym razem tylna część kadłuba i górna część kadłuba pomiedzy kabinami. Te elementy będą zdejmowane w celu zdjęcia stateczników w całości do transportu oraz dostępu do wyposażenia - odbiorniki, powerbox itp.
 13. ???.... masz na myśli te akumulatory? 4.4 kg? Co prawda nie ma zamocowanych gondol z silnikami i mam nadzieję że nie będę musiał wozić takiego balastu z przodu?. Sam kadłub w tym stanie to niecałe 1.5 kg.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.